Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki lehet szűrni hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet szűrni hogy a fiú csak lefektetni akar, illetve komolyabbak a szándékai? Vannak általános jelek arra ha csak szexre hajt? 23/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen vannak. Van erre egy teszt is, amit kitöltetsz vele, és akkor pontos választ kaphatsz a kérdésedre.
2016. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érzem a gúnyt, valamilyen szinten jogosnak is tartom,kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést.. Igazából arra lennék kíváncsi,hogy személyes tapasztalatok alapján pl. egy-egy fiúnak mi volt a "taktikája" arra ha csak szexre hajtott.
2016. jan. 17. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy érted. :) Építő jellegűnek szántam.

Elméleti választ nem adnák, mert velem sosem fordult elő, maximum saját véleményt tudok adni, esetleg saját szemszögből adott választ, ami közel sem biztos hogy releváns a kérdésedre.

2016. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A saját véleményt is megköszönném :)
2016. jan. 17. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedik, keres, általában hamar elhív randira, bepróbálkozik, te nem engedsz neki => többé nem keres. Vagy engedsz, és akkor sem keres többet, az elég nyilvánvaló jel már :D

De ha a pasi ilyen, jobb messziről elkerülni :)

2016. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elég jól néz ki, eszedbe se jut, hogy csak lefektetni akarna. Ha nem, akkor meg úgysem akarsz tőle semmit.
2016. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szép estét Neked!


Rendben, akkor leírom. Igazából csak a véleményem tudom leírni, mert ilyen téren semmi tapasztalatom nincs.

Sosem volt egy éjszakás kalandom, és sosem hajtottam rá.

Igazából a környezetemből leszűrt dolgok alapján azt tudom írni neked, hogy az sosem jó, ha valakinek túl hamar felkínálkozol, vagyis hogy megkap.

Az olyan fiú, aki macsó, belevaló, minden szépet összehordneked, arra általánosságban igaz is a mondás, hogy A felszín szép szép, de csak lyukat beszél a lábad közé. Fő jellemző még az is hogy taktikázik, esetleg érzelmileg zsarol, befolyásol.

Eddigi tapasztalataim alapján a nőkkel, női oldalról nézve a legjobb szűrő az idő.

Ismerve ismerszik meg az ember. Aki végig bírja várni a szakaszokat (ismerkedés, randizás, kapcsolat mélyülés stb...) Arról joggal feltételezhező, hogy később is ilyen marad, azaz ténylegesen is komolyak a szándékai. Sajnos van olyan is, aki igazi színésztehetség, és mellé még kaszanova is. Igazából bárki lábai közé képes lyukat beszélni, és megfektetni. (Ilyen vagyok én is.) Velük azért érdemes vigyázni.

A legjobb tanács amit adhatok, hogy "Az idő nemesíti a bort." Szóval tényleg érdemes váratni, az esetleges udvarlókat. :) És lehet, hogy ezt helyből mi magunk sem látjuk be, és mi magunk is legalább annyira kiéhezettek vagyunk az érzelmekre, testiségekre, és magára a szexre is, de képesnek kell lennünk türelmet, kedvességet, gyengédséget, romantikát, megértést, szimpátiát is gyakorolnunk és elsajátítani. Végül is nekünk is érdekünk, hogy a mézes csuporhoz hozzáférjünk. :)

Van aki ezt jól előadva képes megtenni, és az íratlan szabályokat végigjátszmázva teljesíteni, és van, aki csak ajtóstul ront a házba, és most és azonnal, és itt és most, had tegyelek magamévá, mert már annyira de kivagyok éhezve stb...

A vicces számomra az egészben, hogy tegyük fel, hogy a nő is legalább ennyire ki van éhezve a nemi dolgokra, de mégis van bennük annyi méltóság, és gerinc, hogy még ilyenkor sem alázkodnak meg egy ilyen éhes farkasnak, akinek csak a lyuk mellet vonyítás marad.

Bár ebbe is belegondolva ha mégis engedve, lehet hogy ebből is sülhetne ki jó kapcsolat... Mint mindenből bármi. :D

Ami ténylegesen is saját tapasztalat. Volt egy barátnőm, akit itt gyakorin ismertem meg. Hónapokig tartó többoldalas levelezés volt köztünk. Hatalmas hangsúlyt fektettünk egymásba, egymás megismerésébe. Jól alakultak a dolgaink. Szeretet, miegymás. Talán egyedül ott "basztuk" el a dolgot, hogy az első személyes találkozásunkkor meg is "szereztem" magamnak, és ágyba is vittem. Mivel szerettem, és nem vagy az az egy éjszakára ágybavívős, kihasználós fajta sem, ezért ebből nem is lett volna semmi gond. Nem volt kihasználás, és klappoltunk továbbra is meg minden. Amit csak az idő múlásával vettem észre magam, hogy a későbbiekben szexuális téren elhidegültünk egymástól. Pedig nekem hatalmas étvágyam van ezen a téren. Igénylem a napi többszöri szexet, és szexen belül több menetet bírok. Sajnos ő közel sem ilyen forróvérű, mint én. Nah de mind egy, ebbe beletörődtem, hogy állandóan éhes maradtam... Nem is lett volna ezzel sem gond. De mint mondtam érzetme magamon az elhidegülést, és hogy a későbbiekben már nem kívántam úgy mint az elején. Mondhatjuk, hogy rózsaszin köd, és elszált meg miegymás, de ez nem lenne igaz. Nálam ilyen nem is volt, mert már a megismerkedésünk szakaszában is magába az emberbe szerettem bele, és nem pedig a felszínbe, és a külsőségekbe. Képet nem is láttam róla, már azelőtt szerettem. Fontosabb volt számomra a személyiség, és a kisugárzása. Érdekes volt számomra, mert előtte sosem gondoltam volna, hogy bárki is ennyire képes megfogni így ismeretlenül és láthatatlanba is interneten keresztül.

És még mindig nem írtam le az elhidegülés okát. :D Hogy én milyen egy szószátjárt figura vagyok. :D

Szóval az ok, hogy túl hamar kaptam meg. :/ Valahogy nekünk kimaradt a randizhatós, ténylegesen flörtölgetős időszakunk. Ami valahol jó, valahol meg hiányzik.

Lényeg a lényeg, érdemes hagyni a folyót a saját medrében, és idejében folyni, amerre szeretne. :)


23/F

2016. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
* Gondolom mindenki sejti, hogy ezt privátnak szántam.
2016. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves utolsó,Neked főleg! Félreértés ne essék,nem vagyok olyan típusú lány aki könnyen adná magát,sőt... Egy éjszakás kalandom sem volt még soha. Egyébként teljesen igazad van,idővel kiderülnek a valódi szándékok,úgyhogy hagyom hogy alakuljanak a dolgok a maguk idejében ! :)
2016. jan. 17. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem feltételeztem semmi olyat rólad. De azért azt még tisztázzuk, hogy az sem rossz, ha valaki könnyen adja magát.

Van amikor már én is elfáradok, és belefáradok az állandó küzdelembe, és vizsgáztatásba, meg ha már a legkisebb dolog nem stimmel repülsz, meg miegymás...

Van mikor én is jobban szeretném, ha a nők is segítenék a dolgokat, és inkább egyszerűsítenék a dolgokat, mint sem bonyólítanák. De hát ilyen az Élet. :)


Szóval még egy tanács így estére:

Nem elég hagyni alakulni a dolgokat. Ha azt akarod, hogy úgy alakuljanak a dolgok ahogy te is szeretnéd, azért igen is Neked is tenned kell!

2016. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!