Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezhettem ezt?

Miért érezhettem ezt?

Figyelt kérdés
Alapjában nem vagyok túl jó emberismerő, sőt inkább nagyon rossz. Mikor megismerkedtem az exemmel, egy külföldi, "teljesen más világból jött" férfival, nyilván még annyira sem tudtam őt kiismerni, mint mást. Az első este összebújva filmet néztünk, az igaz, hogy nem nagyon kötött le a film, de azért tudatosan arra koncentráltam. Egyszer csak hirtelen ( a filmben sem volt semmi ehhez köthető jelenet, sem pont akkor, sem előtte), azt éreztem, hogy bízhatok, sőt bíznom kell benne. Na már most, érzelmek terén sem vagyok túlságosan megáldva, sosem éreztem ilyet még pl. a saját anyám iránt sem. Tudom, hogy bízhatok benne, bízok is, de sosem jött rám csak úgy a semmiből ez az érzés. Az exemről azóta kiderült, hogy otthon felesége van, 2 pici lányuk. Mikor ez kiderült, "szépen" szakítottunk, elfogadta, hogy nem leszek a szeretője. A kérdésem az lenne, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben, volt-e ilyen nagyon félresikerült megérzésetek? (Nem feltétlenül ilyen témában) És mivel magyarázható, honnan jöhetett ez az érzés és miért? Ha éreztetek már többször is ilyet, hallgattatok rá a 2., 3. stb alkalommal is? (Mert én pl. erre igen, csak ez az érzés tartotta bennem a lelket, hogy belemenjek egy távkapcsolatba, amúgy sosem tettem volna).
2016. aug. 29. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Tulajdonkeppen szerintem ez eleg erdekes,abbol a szempontbol nezve hogy velem ilyen sose tortent,velem az ellenkezoje tortent,senkinek se hiszek es senkiben sem bizom pedig volt akivel joban voltam es nem tudok olyan lenni mint reg h bizom stbstb,a lenyeg hogy ezen ne idegeld magad,tett valamit ami miatt ezt erzed? mert csak amiatt erezheted,magatol nem johet elo csak ugy,de ez az en velemenyem
2016. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FRICZY válasza:
Ez tényleg egy nagyon jó kérdés, és szerintem jól összefoglaltad minden második ember problémáját manapság, ami miatt ennyi a félresikerült kapcsolat. Olyan emberekben bíznak akiben pont hogy nem kellene. Sajnos választ én se tudok rá, pedig a világ sokkal jobb lehetne, ha rájönnénk végre mivel lehet az ilyen "félreérzéseket" felismerni. Addig marad a tanulás más vagy a saját kárunkon, és legközelebb odafigyelni a jelekre és JÓL értelmezni azokat.
2016. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!