Babát érezhettem?

Figyelt kérdés

Első babámat várom.

Múlthét pénteken gyenge hullámzásokat éreztem.Beszéltem a pocaklakomhoz és tenyerem alatt egy kis keményedést éreztem.


Ma éjszaka pedig nagyon intenzívebben olyat éreztem mintha lufit fújtak volna fel bennem.éreztem mindent.utána kisebb hullámzásokat.


12 hetet töltöttem tegnap.

Rem érthető ahogy leírtam :)


2016. ápr. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Most sokan le fognak hurrogni, de én is 12 hetesen éreztem a babót. Valami nagyon furcsa érzés volt, és azóta is az erősödött szóval tuti őt éreztem. Te is érezhetted. És nekem is az első. 20hkm
2016. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :) köszönöm.Boldog babavárást
2016. ápr. 26. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
A 12. hétig a méh nem emelkedik ki a medencecsont mögül.
2016. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudjátok egyáltalán, mit jelent, hogy kiemelkedik a méh a medencecsont mögül, vagy csak itt hajtogatjátok, mert egyszer egy marha ideírta??? Már alapból a SZEMÉREMCSONT felett van a méh felső része, "kiemelkedni" a medencéből a méh teteje kb a 20. héten fog, ettől függetlenül érezni a mozgást. Én lassan a 14. hetet töltöm, másfél hete a tenyeremmel érzem, ha mozog, sőt a méhem is megfeszül olyankor, érezhetd a babát, hiszen már van vagy 6 centi (crl), ami nem olyan pici már.
2016. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igy igaz. Baratnom is 12.heten erezte, en sajna csak a 17.ben :)

De mindenki mas. :)

2016. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!