Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minél több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél több dolog jön össze lányokkal, annál inkább ráébredek, hogy ronda srácként nekem ennél több már valószínűleg nem jár és ideje végleg fealdni, hogy valaha olyan barátnőm lesz, akihez vonzódnék is?

Figyelt kérdés
Középsulis korom óta piszkáltak a külsőm miatt. Az arcszerkezetem elég fura, nem kívánom részletezni, de ami tény az tény a legtöbb lány kinevet, kicsúfolt, ha meglát és nem képes vonzódni hozzám, amit megértek, bár nagyon rosszul esik.Legutóbb volt egy csodás egyéjszakásom. Olyan kellemes emlékezni is rá, mégis úgy érzem, hogy nekem ennél több már ne jár, hogy már elértem a maxot, amit elérhettem egy lánynál ronda srácként. Amúgy már oda is eljutottam nem rég, hogy lett barátnőm is, sajnos nem vonzódom hozzá, teste nem rossz, de arcra nem az igazi, igazából közömbös a számomra, de jobb a semminél. Lehet szakítok vele, de igazából jobban örülnék ha ő szakítana velem. Igazából ő is ráébresztett arra, hogy hiába minden, ha egy fiú csúnya, nem képes számára vonzó lányt szerezni, hiába is tökös már meg érti hogyan kell hatni a lányokra, vagy csak én lettem ennyire nagyon ronda pechemre.

2014. aug. 19. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni? :D
2014. aug. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu/view/140818/8f8310f7e01c0c14d171568f74300779_thumb_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2014. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privit, lehet hogy tudok neked segíteni, hasonló helyzetben voltam.
2014. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell sokat tanulni,hogy ha csúnya vagy akkor majd beszél helyetted a pénz,főleg a mai világban =/
2014. aug. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nezd, az en ferjem sem az a kimondottan jokepu pasi, megis sok baratnoje/elettarsa volt, most pedig mar csaladja van. Hogy miert tetszik megis a noknek? Mert olyan kisugarzasa van, ami igen vonzo, es "belulrol" szep. En nem vagyok csunya No, voltak kimondottan helyes pasijaim is, megis mellette alltam meg, mert olyat tud adni lelkiekben, amit senki mas. Es nem kogazdag, mielott barki rosszra gondolna.

27n/35f

2014. aug. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
brühühühühühüm brühüm szip szip brühümhühümbrühühü brühühühühühüm brühüm szip szip brühümhühü brühühühühühüm brühüm szip szip brühümhühümbrühühühühühüm brühüm szip szip brühümhühümbrühühü
2014. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta, hogy vagy?
2016. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!