Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet-e kinézet alapján...

Lehet-e kinézet alapján megállapítani egy illető emberi tulajdonságait? Segítenél a pszichológia dolgozatomhoz?

Figyelt kérdés

Egy szemináriumi dolgozatomhoz kérném a segítségeteket.

Mutatok egy fényképet egy barátomról, akinek jól ismerem az emberi tulajdonságait, de ti semmit sem tudtok róla. Arra kérnélek benneteket, hogy e kép alapján írjátok meg szerintetek milyen tulajdonságai vannak.

Ne a testét elemezzétek, hanem kizárólag a lelki vagy, ha úgy tetszik, a mentális tulajdonságaira tippeljetek.

Bármit írjatok meg, amit gondoltok róla, de külön érdekelnének a következők:

- szerintetek milyen iskolai végzettsége van,

- hol dolgozik,

- tartós kapcsolatban vagy egyéjszakás kalandban gondolkodik-e

- hajlamos-e az agresszív viselkedésre


A kép: [link]

(A fotó az illető nyilvános Instagramjáról származik, és engedélyezte, hogy használjam ehhez a kérdőívhez.)


2016. aug. 29. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

OKJ

Valamilyen minimális képzettséget igénylő munka

Tartós kapcsolatban

Hajlamos.

Esetleg privátban meg tudnád írni mennyire tippeltem jól?

2016. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekes illető lehet, ha ezt a képet engedélyezte. :) Mindenesetre én a következőket gondolom:

Egy elég komolytalan, folyton viccelődő, poénkodó srác lehet, aki mindenből képes viccet csinálni, még komoly dolgokból is. Szeret szórakozni, bulizni, ebben éli ki magát. Nem lehet túl tanult, sem okos, inkább alacsony végzettségűnek nézem (max középfokú). Dolgozni, ha dolgozik egyáltalán, talán fizikai munkásként, betanított vagy egyszerűbb szakmunkásként. A nők terén szerintem mindenképpen rövidebb kapcsolatokban gondolkodhat, kinézem belőle, hogy szórakozik is a nőkkel. Az agresszióra is hajlamos lehet, legalábbis kinézem belőle, de szerintem nem ez a jellemző rá.

Kinézetből én ennyit szűrtem le, remélem segítettem.

2016. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamilyen sporttal kapcsolatos foiskolai vegzettseg.


Edzokent egy konditeremben.


Egyejszakas kalandban.


Nem ugy nez ki, mint aki hajlamos agresszivnak lenni.

2016. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Biztos van benne valamilyen poén, hogy pont nem olyan, mint amilyennek mindenki gondolja, de én attól még az első benyomásomat írom le. Gondolom, ezt is várod el.


Az egyetemi végzettséget kizárnám. Valószínűleg szakmunkás, de valami miatt inkább úgy érzem, hogy a szülei tartják el még mindig.

Inkább a kalandok érdeklik, szerintem nem romantikus alkat.

Eléggé valószínűnek tartom, hogy gyakran agresszív.

Szerintem 10 könyvet sem olvasott életében, de ettől függetlenül magabiztosan szokta osztani az észt. Beképzelt. Azt hiszi mindenben igaza van, és nem szereti az eltérő véleményeket. Könnyen meg lehet sérteni ha szembesítik egy-egy hülyeségével, vagyis nem szereti hallani az igazságot saját magával kapcsolatban. Ellenben viszont imádja ha dicsérik.

Hát ennyi :)

2016. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vakuljak meg, ha nem láttam már ezt a csávót kiposztolva Homoszexualitás kategóriában.
2016. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát mivel nyilvános a kép, nyilván önálló élete van a neten, de egyrészt tudom róla, hogy nem homoszexuális, másrészt meg most nem is ez a téma.
2016. aug. 29. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Iskola végzettség: Érettségi.

Gondolom olyan munkája van ahol fizikailag erősnek kell lenni.

Gondolkodik egyéjszakás kalandban különben ilyen képeket nem nyomna fel magáról.

Agresszív viselkedésre hajlamos, de csak ha nagyon eldurvul a helyzet, amúgy nem agresszív ember.

Érzékeny embernek tűnik, ezért nem hiszem hogy agresszív. Ez nem igazi mosolynak tűnik. Gondolom népszerű a srác. szokott alkoholt fogyasztani..Testépítő versenyekre jár.

Ezek a tippjeim.

Elküldenéd privátban milyen mentális tulajdonságai vannak?

2016. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

- 8 általános

- gyár

- gondolkodik bármiben, csak szóljon hozzá nő

- igen, főleg verbálisan

2016. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

- egyetemre jár még

- mivel egyetemre jár, max. részmunkaidős állása van

- szerintem kissé félénk a lányokkal, talán felszínesen "jópofizik" velük, ha a társaságban vannak (közben zavarban van), de vágyik egy komoly kapcsolatra

- abszolúte nem, valahogy nekem ilyen kedves, enyhén "goofy"-s a benyomás, nem tudom valamiért szimpatikus a gyerek :D

Meg ami még eszembe jutott, hogy nyíregyházi, de nyilván nem az. Csak emlékeztet a nyíregyházi évfolyamtársamra.

2016. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

Biztosan nincs magasfokú iskolai végzettsége, mert egy értelmiséginek tudnia kell, hogy nem szabad felraknia magáról az internetre ennyire sokat mutató képet. Jól fizető, kényelmes állásokat ilyen képek miatt nem szoktak megkapni.

Nem hinném, hogy gyárban robotol. Valószínűleg konditeremben dolgozik mint személyi edző, esetleg chipendale táncos.

Műveletlen és tájékozatlan de nem az a fajta aki emiatt szégyeli magát.

2016. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!