Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találjam meg önmagam?...

Hogy találjam meg önmagam? Mindig mindent csak muszájból csináltam. Nem érdekel hosszútávon semmmi, nincs életcélom. Más emberek hogy találják meg az élet értelmét?

Figyelt kérdés
Muszájból végeztem el azt a szakmát, amit, muszájból dolgoztam a munkahelyeimen, mert nem volt más a környékünkön. Soha nem voltak hobbijaim, nem érdekelt semmi hosszútávon, és egyre besavanyodottabb, frusztráltabb, szorongóbb, depressziósabb lettem az évek alatt. Más emberek, honnan tudják mi érdekli őket? 26/L
2016. aug. 31. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Önismeret.


Kapcsolj ki mindent, esetleg nyomjál be valami klasszikus zenét vagy valami olyan zenét, ami egyszerű, de nem vonja el a figyelmedet. Aztán kezdj el gondolkodni azon, hogy ki vagy, mi az amitől szerinted boldog lennél, stb...Majd jönnek maguktól a dolgok.

2016. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az erdeklodesi koroddel van a baj, hanem azzal hogy nem notted dolgoztad fel a szuleid tul kontrollalo nevelesi modszeret, vagy valami mas miatt kellett tul gyorsan felnonod.
2016. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan tudom, hogy mi érdekel igazán, de az nem az a dolog, amiből meg lehet élni. Így én is kényszerből választottam szakmát most. Az élet szopás. :( 20/F
2016. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!