Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben kéne változtatnom?...

DoraFarkas kérdése:

Miben kéne változtatnom? Miért nem jó, ha önmagam vagyok?

Figyelt kérdés
Barátságos,hiszékeny, átveszem az emberek tulajdonságait,ha túl sokat vagyok vele,egy kicsit félénk 13 éves lány vagyok. Olykor túl komoly. Barátaim nincsenek,aki volt az sem a barátom többé. Kerülöm általában a sok embert, de barátok nélkül...én csak nehezen tudok boldog lenni. Főleg,hogy most vesztettem el 3 állatomat,egymás után. 😖 Az osztálytársaim,pedig nagyképűek és kihasználnak.
2016. aug. 4. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj ugy gondolom hogy a nagykepu es mindenkit csak kihasznalo emberek inkabb ne legyenek a barataid. Az hogy baratsagos vagy nagyon jo dolog de azert ne vidd tulzasba. A komolysag valamilyen szinten tenyleg kell de erre is vonatkozik hogy csak mertekkel. Probald azoknak az embereknek a tarsasagat keresni akik hozzad hasonloan gondolkodnak es persze akik nem csak a sajat erdekeiket nezik. Hidd el sokkal tobbre viheted mint a nagykepu osztalytarsaid.

Remelem tudtam segiteni de ha kerdesed van nyugodtan kerdezz.

20/L

2016. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azoknak nem szoktam keresni,de amikor rájuk nézek szomorú leszek,mert látom, hogy nekik vannak barátaik.Köszi. Azért jó tudni, hogy vannak olyan emberek akik megértenek.
2016. aug. 5. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!