Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy ennyire...

Hogy lehet, hogy ennyire kevés a vicces, bolondos, egyedi lány?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen, hogy a legtöbb lány személyisége egy gombostűfej nagyságú területen mozog...

A férfiak is megérik a pénzüket, de még mindig többféle alak van köztük. Pl. humoros, őrült, már-már meghökkentő dolgokat általában férfiak csinálnak, stílusuk, akár beszédben akár másban nekik van sokféle. Szóval: nagyon sokféle srác van.


Hol vannak a bolondos lányok? Akik akár angyszájúak, vagy extrémebbek? Már bocsánat de a legtöbbjük annyira egyszerű (most nem IQ-t tekintve), hogy már fáj. Egyszerűen unalmasak. A többdiplomás művészetkedvelő csaj is igen, mert olyan kiszámítható, mint egy nyolcadikos matekegyenlet.



2016. aug. 31. 23:11
 1/10 Patriksztár válasza:
71%

Ezek a kérdések bennem is felmerültek.


Én a lány ismerőseimet próbálom egy adott körből szerezni. Iskolatársak, akik mondjuk azzal foglalkoznak amivel én, ( Fotózok ), esetlegesen egy közös fotós csoportból kezdek el beszélgetni ezzel-azzal. Azt mondom, keress olyan oldalt, vagy valamit, ahol olyan emberek vannak, mint te. Ha rajzolsz, akkor rajzos körökből keress embert, ha zenélsz, akkor onnan, biztos, hogy találsz olyan "lelket", aki veled egy hullámhosszon mozog. :)

2016. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
ja a pasik jobbak... ugyan már
2016. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem sértésként írom, de lehet, hogy azért kerülöd el az ilyen lányokat, mert esetleg a külső miatt kiszórod őket, így meg sem ismered azokat, akik ilyenek. Persze lehet nem így van, ez csak egy feltételezés.

A másik, hogy te az írásod alapján (bár nem kedvesen fogalmaztál :D) értelmes embernek tűnsz. Aki kicsivel másabb az átlagnál - akár a természete más, vagy okosabb, műveltebb, akármi, ami másabb - azoknak mindig nehezebb hozzájuk való partnert találni, mert az átlagból van a legtöbb.

És persze az sem mindegy, milyen korosztályról beszélünk. :)

2016. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aki külső alapján ismerkedik (nem csak párkapcsolatra írtam, amit írtam, nem is abbana kategóriában van)

az pont hogy egy átlagos felszínes emberke. Amúgy huszonéves korosztály vagyok.

2016. szept. 1. 00:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem csak párkapcsolatra értetted, feltűnt, hogy nem abban a kategóriában van, és a külsőség mint esetleges ok, ahogy írtam, csak feltételezés.

Mindenesetre huszonévesként ott van ilyen helyként az egyetem, főiskola, munkahely. Abban igaza van az első válaszolónak, hogy hasonló érdeklődésű lányokkal valószínűleg jobban ki fogsz jönni, jó elindulási pont.

2016. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Külsőre mondhatni átlagos vagyok. Ápolt, magas férfi.
2016. szept. 1. 00:40
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon furcsa, mert INTERNETEN összes lány/nő nagyon egyedi,nagyon különleges,született művész,vicces,bolondos,jófej ..stb mondják magukat vagyis hirdetik magukat.. :-D


Valóságban nem ismerek ilyen nőket/lányokat.

2016. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
7.nek igaza van. Interneten gyakran előadják a nagy művészlelket, meg az elvont egyedi különleges csajt, de mindig kiderül hogy valójában ugyanolyan unalmasak mint a többi. Szerintem az a legnagyobb bajuk, hogy nincs igazán semmi ami érdekelné őket.
2016. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én interneten is ugyanolyan unalmasnak találom őket mint élőben.
2016. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Linkelnél képet hogy külső alapján mire gondolsz?
2016. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!