Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Órán mindig ez van és más...

Órán mindig ez van és más helyeken, hogyan tudnám ezt csillapítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok és az a bajom, hogy mindig zavarban vagyok, vörös az arcom. Persze ez mindenkivel megtörténik de én kb. minden órán és már idegesítő, hogy tudom hogyan nézhetek ki. Nem is az, hogy feleltetésen még akkor is ha csak ülök a padban és megszólítanak. Ismerem az osztályom reg ota. Nem emlékszem ,hogy történt volna régen ilyesmi ilyen sűrűn. Ha valaki sokszor akad ilyen helyzetbe és nem tudja mit tegyen az kérem irja le, hogyan lehetne ezt lecsillapítani. Kérlek titeket, hogy ne írjatok értelmetlen válaszokat.

Nemhiszem, hogy tudnék ellene mit kezdeni de hátha van valami jó tanácsottok! Előre is köszönöm.



2016. szept. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyen vörös, kipirult vagy, ráfoghatod arra, hogy ilyen vagy alapból, tehát akkor lepődnének meg, hogyha tök fehéren, sápadtan, normális fejszínnel látnának meg.

Én is ilyen vagyok valamennyire, de azért nem végig 6-7 órát amíg suliba vagyok. Valahogy próbáld megnyugtatni magad..

2016. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából megnyugtatni nemtudom magam mivel mindig arra gondolok, hogy már megint elvörösödök. Remélem azért valahogy tudok ellene tenni valamit.
2016. szept. 1. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen osztálytársam :-) Vicces volt, de nem rossz értelemben. Fiú volt, mi meg lányok, inkább cukinak találtuk, mint gáznak. Cukin vicces. És mindig be akartuk zselézni a haját, ő meg mindig elvörösödött, ha hozzá szóltunk. A baj csak az volt, hogy nem tudott sosem feloldódni, mindig karba fonta a kezét, ha állt, még a lábát is keresztbe tette, igazi zárkózott testtartás.

Szerintem a legjobb módja annak, hogy a kínos feszültséget keltő vörösödésedet feloldjad, az, hogy hangosan kijelented, hogy "uhh, már megint elvörösödtem?" és közben vigyorogsz, vagy nevetsz a vörös fejeddel, szerintem egyszercsak elfelejtene elvörösödni a szervezeted... vagy ha el is vörösödnél, többet nem zavarna. Próbáld ki, hogy nem megakadályozni, meg elrejteni akard ezt, hanem vállald fel és nevess rajta.

2016. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. szept. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!