Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Első benyomás, jól a megérzése...

Első benyomás, jól a megérzésetek?

Figyelt kérdés

Olyan ember írjon nekem, aki jó emberismerőnek tartja magát, illetve úgy gondolja hogy jók a megérzései.

Lehet privátba is írni, de ide is, de akkor írok privátot, mert képek is vannak. Köszi annak aki ír.



2016. szept. 2. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én annak tartom magam, de ha mély benyomást tesz/tett rám valaki, akkor elbizonytalanodom, meg kicsit paranoiás vagyok, hogy pl. mi van, ha elküld a pasi a picsbe, mert megszólítom-ezek tévképzetek. Aztán az eszemre hallgatok, s rájövök, h ez a srác nem tenne ilyet. Aztán kezdődik újból az egész


Szóval inkább másnak tudok tanácsot adni, tehat ha nem vagyok elfogult vagy parás, ahogy írtam

2016. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot, lenne pár kérdésem
2016. szept. 2. 17:21
 3/9 anonim válasza:

Nekem is írhatsz. :)

Bár én írást jobban tudok elemezni. :)

2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
irtam
2016. szept. 2. 18:23
 5/9 anonim válasza:
Írhatsz, én szívesen segítek amiben kell :))
2016. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
irtam neked is, köszi ha válaszolsz
2016. szept. 4. 00:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem is! Köszi!
2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 99%-ban az, de ahhoz nekem élőben kell látnom a személyt, mert egy kép alapján nem tudok megmondani semmit, onnan a legtöbb esetben a kisugárzás hiányzik, mert statikus. De volt, amikor én is tévedtem (vkiről azt hittem, hogy sznob meg fennhéjázó, pedig csak nem tudta magát rendesen kifejezni és szorongott).
2016. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia, azért elküldöm a képeket, lesz a végén egy videó is. Köszi ha megválaszolod.
2016. szept. 16. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!