Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztálytársam, egyben barátnőm...

Osztálytársam, egyben barátnőm is mindig mosolyog de legbelül meg van törve, és ezt nem vallja be. Többi lent. Nektek van ilyen ismerősötök? Ezt ki fogja nőni? Vagy segítség kell neki?

Figyelt kérdés
Szóval ez a lány mindig mosolyog, vagyis ha épp társaságba van, vagy összenéz valakivel, de ahogy elfordul már nem tud kényszerből se mosolyogni. És ha beszélnek vele mindig azt mondják, hogy nem láttak még ilyen életvidám lányt, és hogy ez megfogja őket, de én meg aki nagyon ismeri, a mosoly mögé látunk, és ha csak annyit kérdezünk hogy mi a baj, már egyből elkezd könnyezni, és tegnap is ez történt, és felhozta ami fél éve történt (egyik rokona meghalt) és tavaly is hatalmas csapás érte (nem ilyesmi) és idén is, és rendszeresen kicsesz vele az élet, de örökké csak nem lehet ilyen? És mit gondoltok erről az idézetről : ,Azt hiszem, a legszomorúbb emberek próbálják a legjobban boldoggá tenni az embereket, mert tudják, hogy milyen érzés értéktelennek lenni, és nem akarják, hogy bárki is ezt érezze.“ - Robin Williams

2016. szept. 2. 21:44
 1/6 anonim válasza:
teljesen igaz ez az idézet. Régen én is ilyen voltam. Próbál a barátod túllépni a gondjain de ez még csak felszínes nála. Idő kell neki és szeretet.
2016. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi informaciobol nem lehet tudni. Ha az utobbi idoben sok rossz dolog tortent vele de egyebkent rendben van az elete, a kapcsolata a szuleivel akkor el fog mulni, nincs szuksege segitsegre.


Ha az elete alapbol el van szurva (rossz szulok, stb) akkor csak rosszabb lesz a helyzet. Az eleteben mindig egyre tobb problema jon amiket nem fog tudni feldolgozni, ez egyenes ut a drogokhoz es a depressziohoz.

2016. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szüleivel is baj van, mert pénzt adnak és azt hiszik azzal szeretete is, de egyáltalán nem, és barátnőm részben ezért is olyan amilyen
2016. szept. 2. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogja kinoni. A legtobben akik igy nonek fel depresszios idegroncskent elik le az eletuket.
2016. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt lehet kár volt tudnom.. De köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 2. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Az idézet nem igaz. Az ilyen emberek csak egy visszaigazolást akarnak, hogy ők értékes jó emberek azzal, hogy segítenek másokon. Egy fajta visszacsatolás, önbizalmat akar szerezni magának.


Jómagam is megtapasztaltam és sokat gondolkoztam ezen.



Nos, amit a kérdést illeti, túlságos elfolytja az érzéseit, még jobban gátlásossá válik és egyszer csak azt fogod látni, hogy begubózott, bezárkózott a saját csigaházába, amikor kiborul a bili...

2016. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!