Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan nálatok, hogy egy...

Van olyan nálatok, hogy egy ismerősötök viselkedése már kínossá válik számotokra? Illetve mi a határ nálatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van pár dolog, amit tudom, hogy másokat zavar, de engem ne, így, ha azt teszi az ismerősöm, nem kerítek nagy feneket neki.


Viszont van pár dolog, amikor keresem a élehetőséget, hogy hogy tűnhetne úgy, hogy nem hozzá tartozom.


Pl egyik ismerősömmel mentünk és véletlenül felborult a bőröndje és k..va anyázott egy nagyot, de nem az a normális hangerő, ami ilyenkor megszokott és természetes, hanem olyan hangosan, hogy 20 méteres körzetben hallották az emberek és néztek minket.

Ugyanígy zavar, amikor valaki komolyabb ok nélkül kap hangos hisztirohamot vagy dührohamot és mindenki minket néz.


Olyan is olt már, hogy a villamoson elsétált mellőlem az ismerősöm és a villamoskocsi végéből üvöltött át nekem mindenki feje fölött, hogy menjek oda, talált ülőhelyet. Na, akkor szó szerint úgy tettem, mintha nem ismerném.


Meg még azt nem szeretem, amikor megyek valakivel és kb vmi ökörségről kezd el vitázni az egyik utassal, de olyan hangerőn, hogy minket néz a busz.

Nálatok van ilyen, hogy kellemetlenül érzitek magatokat? Illetve milyen esetekben?



2016. jún. 27. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik haverom ha nem tetszik neki valami, vagy idegesíti vmi akkor képes leordítani vadidegenek fejét. Az hagyján amikor csak hangosan káromkodik, de ő képes ordítva elmondani a véleményét mindenkiről aki nem tetszik neki az utcán.

Nemrég találkoztunk újra hosszú idő után, de rögtön eszembe is jutott hogy miért nem akartam vele tölteni időt.

2016. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Inessential ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!