Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a férfiakra jellemző...

Mik a férfiakra jellemző tipikus zsidó jellemvonások?

Figyelt kérdés

Tehát mikor azok a dolgok az arcon, fejen, amik árulkodóak lehetnek, hogy az embernek vannak zsidó felmenői?

Kíváncsiságból kérdezem.


Olvastam, hogy a sémi népekre például jellemző a lenőtt fülcimpa, ami össze van nőve a bőrrel. Ilyen van nekem is, de nem tudok róla, hogy lett volna zsidó a felmenőim között.


Vannak tipikus zsidó jellemvonások férfiakon?



2016. szept. 5. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te láthatóan nem érted a jellem és jellemvonás jelentését...
2016. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A lenőtt fülcimpát talán egyetlen gén szabályozza, nem tudom, de tömegesen fordul elő az emberiség körében, és nem vettem észre, hogy a szemita népeknél gyakoribb lenne. Az meg külön kérdés, hogy a zsidóság mekkora része (tehát mely csoportok) milyen mértékben szemita (az askenázik pl. alig, és ők vannak a legtöbben).

Vannak "tipikus zsidó" ARCvonások (a jellemvonásokat hagyjuk), ezeket nehéz azonosítani, és nem hiszem, hogy szövegesen le lehetne írni. Egy jó karikaturista tud rajzolni ötféle "tipikus zsidó" arcot, tehát van valamiféle mintázat a nagy genetikai katyvaszban, amit az emberi agy valahol felismer, de meghatározni mégsem tudja.

2016. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
#2: Ez nem zsidó arckifejezés, hanem pszichopata.
2016. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Inkább zsidó vicceket mondjatok
2016. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Általában a nagy orr, zsidó vonás.
2016. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nagy orr, vöröses szakáll
2016. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hogy mi a bak az elozo linkkel? Az, hogy rosszindulatu hazugsag. Minden nepben vannak szep es kevesbe szep emberek. A fentia cikk a kevesbe szepeket valasztja ki.

Ez viszont nem szepseg szerinti valogatas, hanem hiresseg szempontjabol. Szineszek, tudosok, zenesze....

https://www.youtube.com/watch?v=JJpykkXpJOM

2016. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, csak a kérdés a külsőségekre vonatkozott.
2016. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként miért szeretnéd ezt tudni? Elég rosszindulatúnak érzem ezt a kérdést!
2016. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

66%

Te vak vagy?

2016. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!