Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pirulok mindig, mit...

Miért pirulok mindig, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Tényleg bármi van, ha nevetek, ha zavarban vagyok, ha ideges vagyok, piros leszek. Leginkább a munkahelyemen jelent ez gondot számomra, mert egy jóízű hülyéskedés esetén, vagy ha hibázok valamit, és zavarba jövök, ha felidegesít valaki vagy valami, ha beszélgetek valakivel, érzem, hogy kimelegszem, érzem az arcomba tóduló vért, elpirulok.... Legtöbbször ezt szóvá is teszik és jót kuncognak rajtam. Nagyon zavar és nem tudom mit tehetnék ellene. Semmi érzelmet nem tudok eltitkolni, nyitott könyv vagyok ezáltal az emberek számára.
2016. szept. 6. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nagyon fehér a bőröm és baromi hamar meglátszik a pirosság. Nem hiszem, hogy ez ellen lenne "ellenszer". Legalábbis én még nem jöttem rá.
2016. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de sokat nem tudtam tenni ellene...
2016. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már 5 éves korom óta ilyen kipirulós vagyok, de én szinte mindig el vagyok pirulva. Nekem is szóvá tették már, de ne zavarjon téged, mert ez a különleges benned!
2016. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!