Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem elég durván félni...

Elkezdtem elég durván félni más emberektől az utcán vagy szinte akárhol, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben történt pár incidensem, valahogy folyton engem találnak meg az ilyen kekeckedős gyökerek. A legrosszabb hogy nem csak az utcán. Egyszer egy kajáldában jöttek oda kekeckedni amikor elmentem barátnőmmel gyrosozni, aztán buszon is volt már rá példa... barátnőmmel már semerre se merek nagyon menni mert folyton azt figyelem hogy kik néznek esetleg rossz szándékból. Kezét se merem már fogni mert azzal tudom hogy felhívom a figyelmet magunkra. Egyáltalán nem értem mert pedig semmi figyelemfelkeltő nincs bennem. Ilyen alap h&m ruhákba járok ... Lehet azért mert barátnőm nagyon jól néz ki és én meg mellette nem tűnök "férfinak" ?

20/F


2016. márc. 31. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki belém köt akkor úgy reagálok rá hogy ne akarjon többet,te is tedd ezt.
2016. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel a barátnőd előtt is lejáratod magad, hiszen nem láthat mást, mint hogy elmenekülsz az erősebb elől, kvázi nem tudnád megvédeni őt sem. Ha meg akarod tartani, akkor verd szét a kötözködőket keményen.
2016. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a balhés helyeket, ha pedig még is gyökerek közzé csöppensz ne lássák rajtad, hogy félsz. Lehet érdemes lenne eljárnod küzdősportokra és konditerembe. Na nem azért hogy egy szupercsillagharcos leszel egyből aki elver mindenkit hanem mert önbizalmat adhat, hogy legyen kiállásod. Ha van kiállásod nem kóstolnak be. Viselkedj úgy mint, ha semmitől nem kéne tartanod, mert nem tudhatják, hogy ki vagy és kik állnak akár mögötted. Akár hihetik azt is, hogy maffiózó családból származol, sose lehet tudni. Akár egy 50 kilós gyerektől is tarthatnak ha jó a fellépése.
2016. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A ruhád miatt van. Feltűnő vagy. Incselkedsz, de nem is tudod. Minek van barátnőd? Minek jársz gyrosozni? A te hibád lesz, ha megtámadnak. Biztos mondasz valamit, vagy úgy viselkedsz.
2016. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HOl laktok, Ózdon, vagy a 8. ker-ben? A problémát a környék jelenti.
2019. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!