Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell folyton azzal...

Miért kell folyton azzal jönni az embereknek, hogy híznom kéne?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves fiú vagyok (183 cm és 70 kg). Sokan azzal jönnek, hogy nagyon nagyon vékony vagyok, valamint barátnőm is mindig elmondja, hogy többet kéne ennem stb.

Nem az, hogy fogyózok vagy nem eszek egyáltalán, egyszerűen csak ilyen alkatom van.


2016. szept. 7. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagyon vékony.

Azért jönnek ezzel, mert okosnak hiszik magukat. Egyszer ha egy ducibb ember tesz ilyen megjegyzést, szólj vissza, hogy te meg fogyhatnál, aztán hátha abbahagyja.

2016. szept. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgokkal szembesülök.

Bármennyit eszem, nem rakodik rám, és le is dolgozom(160/45)legfeljebb izmosodom. Régóta élek a bőrömben, tehát kibékültem, elfogadom magam.

De ezzel mások nem így vannak, állandóan b_sztatnak, hogy milyen kicsi ember vagyok, beleférek ilyen meg olyan kicsi helyekre, elvisz a szél, fogyózom(soha, egyszer 6évesen anyám léböjtre fogott, majd' meghaltam). A valóságban pszichikailag és fizikailag is erősebb vagyok jónéhányuknál, lehet, hogy ezért csesztetnek, téged is.

Másképp fingom nincs

2016. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régen engem is ilyennel csesztettek állandóan. Mindig azt hallgattam, hogy egyél már, jajj de vékony vagy, stb stb.

Nekem is vékony alkatom van, most így 36 évesen már nem vagyok olyan vékony, de kb 23-24 éves koromig vékony voltam.

Annyira utáltam, hogy mindenki ezzel jött.

Érdekes egyébként, hogy egy kövér embernek nem mondja senki, hogy jajj fogynod kéne, ne egyél annyit.

Ne foglalkozz velük! Így, amit írsz (183/70) nem gebe alkat!

2016. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!