Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarom folyton, hogy...

Miért akarom folyton, hogy tetszek az embereknek, mindig érdekesnek találjanak? Már nekem is elegem van saját magamból, hogy emiatt nem tudok feloldódni.23/l

Figyelt kérdés

Le akarom vetkőzni ezt a "tulajdonságom", de egyszerűen nem megy. Kiskorom óta így vagyok. Mindig feszengtem társaságban emiatt


Tény hogy sokmindennel nem vagyok elégedett magammal szemben, de mikor teljesen oké vagyok, akkor se megy, állandóan kellemetlenül érzem magam másokkal


Kb azt kivéve, ha szórakozni megyünk, de nem discoba, hanem csak páran valami házibuliba (nem a barátaimmal, hanem pl a munkatársaimmal) na ebben az esetben el tudok lazulni. De hát nem minden nap ez a "program", és nem lehet minden nap valaki olyan helyzetben ahol totál jól érzi magát, de másoknak 10/9nek megy... mindig csak magamat látom akinek nem.... Nagyon idegesít hogy nem tudok máshogy gondolkozni....



2016. máj. 26. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészséges egyén beteg társadalomban. Nem lesz könnyű dolgod. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Persze lehet, hogy tévedek.

2016. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kulcsszó: önértékelés.

Ez eddig könnyű volt. Megvalósítani már némiképp nehezebb. Az önbizalom és az ősbizalom tanulása a válasz a kérdésedre. Hogy értékes Vagy, ez már a kérdéseden átüt, már csak Neked kell észrevenned.

Ha volt valaki az életedben (szülők, testvér, bárki) aki rombolta az önértékelésedet, bocsáss meg neki, mert saját gyengeségét vetítette Rád. És kezdj el másként gondolni Magadra. Keresd az önbizalom témájú könyveket.

2016. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!