Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan igazi...

Van köztetek olyan igazi infantilis (alacsony, sovány) lúzer pasi, akinek semmi nem sikerül az életben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a párkapcsolatra, karrierre, társasági életre stb. Hogyan élitek a mindennapjaitokat, mivel foglalkoztok és hogyan néztek szembe a problémáitokkal? Láttok-e valami esélyt/lehetőséget a változásra?

Ja, és a paramétereiteket is írjátok le légyszi!

Tényleg csak olyan írjon, aki egyik téren sem áll elfogadható szinten.



2016. szept. 7. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy beleszólok, de az infantilis nem szellemi gyerekességet jelent? Ergo nem a testalkatra.
2016. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor legyen nyikhaj, de azt hiszem érthető a kérdés.
2016. szept. 7. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert aki alacsony és sovány, annak nem sikerülhet semmi? Hát én a 165 centimmel és 60 kilómmal jól elvagyok és elégedett vagyok az életemmel.

Az általad leírtak csak kifogások, hogy a lúzerek takarózhassanak vele és ne az ő hibájuk legyen, hogy semmit nem értek el az életben

2016. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok semmi nem sikerült.
2016. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!