Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg nagyon megszívtam,...

Tényleg nagyon megszívtam, hogy valaha megtaláljam az igazi párom, ha alacsony fiúként csak nagyon kevés alacsony lánynál próbálkozhatok csak?

Figyelt kérdés
Úgy értem sok lány amúgy velem egymagas vagy nagyon picit magasabb, de így már nem vagyok nekik vonzó úgy érzem és nem is próbálkozom vagy nem igazán szeretek náluk próbálkozni, viszont a nagyon pici, alig 150centis lányokból meg nem valami sokat találtam eddig, főleg olyat nem, aki szimpi is lett volna. EGyszer ugyan buliban rám mászott egy cuki 150centis lány, de túl fiatal volt és a pia miatt már nem volt százas. Sokszor látok magasabb, vékony, cuki lányokat, de mivel én alacsonyabb vagyok, így nem érzem, hogy lenne esélyem náluk, pedig lehet épp egy magaabb lányban lenne a lelkitársam meg, akit rég keresek és valahogy ez olyan bosszantó meg elkeserítő is egyben. NÉha kedvem lenni szétverni valamit, amiért én anyám génjeit örököltem és ilyen alacsony lettem, sokkal szarabb esélyekkel indulva a párkeresésben. Bár legutóbb is úgy jött ki, hogy egy kb. velem egy magas lánnyal smároltam, kavartam, de súlyban megelőzött meg olyan fiús volt, hogy nem éreztem mellette igazán magam férfinak, ez is zavart, talán ezért is szertem jobban a nagyon alacsony lányokat, mondjuk 150-157centi körüliek a legjobban nekem magasságban, de tényleg van sokszor hogy tőlem magasabb 175centi körüli lány is megtetszik, csak az már valahogy engem is zavar kicsit. Főleg, ha súlyban is lehagy, ami nem is nehéz, mert nem vagyok egy nagy mackó típus, inkább cukinak szoktak a lányok is nevezni, már, akinek bejöttem eddig.
2013. nov. 13. 18:09
 1/2 piriiiiii ***** válasza:

Először is, hány centi vagy pontosan?

Másodszor, én lány vagyok, és nem veszem zokon, ha egy fiú bőven 180 centi, de bizonyos esetekben jobban vonzanak az alacsonyak, mint most is. Egy tőlem alig-alig magasabb, sőt, szinte velem egymagas fiú iránt érdeklődök. (én 160 centi vagyok, ő sem sokkal magasabb)

2013. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!