Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy fiú, hiába alacsony, kisfiús, mégsem tetszene egy tini lánynak sem, vagy csak én nem veszem észre az igazi jeleket mostanság?

Figyelt kérdés
Mert kb. két éve még úgy éreztem kaptam jeleket, most meg már csak ma is anyni volt, hogy álltam a buszon egy lány gyakrabban fordult felém, ő ült, de hát ő nézett mást is, ha felállt, szóval ez nem is igazi jel. Ilyen kamujeleket szokta kapni időnként. Azelőtt a buszmegben álltam és egy lány többször is oldalra felém nézettt, de a barátnője érdeke smód sosem figyelt felém, ő levegőnek nézett és mások is. De lehet olyan ronda vagyok, hogy csk azért néztett felém, szóval ez sem igazi jel. Én már enm értem miért nem tetszem a lányoknak. A nyáron smároltam ugyan egy lánnyal, de ő sem keresett utána, szrintem undorodott tőlem, aztán láttam az adatlapján, hogy kb. hat napra a talink, csókunk után összejött egy kis vörös gyerekkel.
2013. dec. 16. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyu, te lúzer vagy. Ennyi.
2013. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A buszt szerintem se vegyük jelnek. Ott rám is szoktak nézni, de utcán soha. Szerintem annyi az egész, h ha buszon ül az ember mit tud csinálni azon kívül, hogy nézelődik ? Ezért akad meg a szemük egy-egy emberen.

De amúgy nem értem. Miért meglepő, hogy egy alacsony kisfiús srác nem jön be a nőknek? Mármint Te úgy írod le mintha ez olyan hű de jó lenne, de mégsem tetszel senkinek. Hát szerintem pont, hogy a magas férfias/jóképűekre buknak a nők, nem az alacsony kisfiús arcúakra.

2013. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!