Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ír rám, ha dagadt g_ci...

Miért ír rám, ha dagadt g_ci vagyok?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:


Még ezer éve felregisztráltam okcupid-ra. Kb. 2009 környékén. Nagyon akartam angol anyanyelvűekkel beszélgetni. A profilomon ki van pipálva, hogy looking for friendship, semmi más. Külön leírtam, hogy beszélgetni bárkivel beszélek, de nem ismerkedem.


Nem nagyon írtak rám, néha egy-egy arab próbál az ateizmusomba belekötni, vagy mond valami obszcén dolgot, de ennyi. Értelmes dolgokról eddig 3 emberrel beszélgettem, és ők sem akartak ismerkedni.


Ma rám ír valaki magyarul - a profilom angolul van - , hogy van-e kedvem ismerkedni. Annyit írtam, hogy "nincs". Erre jött a válasz "csicska dagadt g_ci".


Miért írt rám akkor egyáltalán? Miért akart egy csicska dagadt g_civel ismerkedni?


2016. szept. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

utólag egyszerűen annyi a célja, hogy sértegessen, mert visszautasítottad.

nagyon sok ilyen fog még érni az életben.

sokan fognak ilyen-olyan céllal közeledni.

lesznek, akik szexet akarnak. mások párkapcsolatot. megint mások pénzt. bármilyen érdek lehet majd, pl. segítséget kérnek, mert te olyan helyen fogsz dolgozni, ahonnan tudnál segíteni.

én egy ügyfélszolgálaton dolgoztam korábban, és voltak olyanok, akik csak akkor kerestek, ha valami érthetetlen számlát kaptak, vagy valami problémájuk volt.

na ha az ilyeneket lerázod, akkor mindegy, mit akart előtte, mert utána úgyis bunkózni fog.

büdös paraszt leszel, ha nem segítesz, de ezt majd megszokod, és az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni.

2016. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkodom az ilyen kérdéseken... Néha még kommentet is írok:D
2016. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy neki pont a csicska dagadt g_cik jönnek be?
2016. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, a fétis opcióra nem gondoltam. :)
2016. szept. 8. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen férfiaknak mindegy.Ha vékony nő mondja neki NEM akkor gebe,anorexiás g..i lenne.



"Miért írt rám akkor egyáltalán? Miért akart egy csicska dagadt g_civel ismerkedni?"


Csak d1gni akart.

2016. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:/// Lehet bejöttél neki,csak elutasítottad és így akart megbántani,elég bunkó...
2016. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!