Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A harmincas nőket miért írják le?

A harmincas nőket miért írják le?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvasom hogy ha eléri a harmincas kort a nő,akkor már nem kell a pasiknak nem vonzó mert megereszkedik a bőre stb.Hát nemtudom rengeteg kisnadrágban lévő tinit látok akinek narancsbőre van,vagy a bőrük szottyadtabb a huszonéveseknek mint sok harmincasnak .Ugye a szoli divat meg a barna bőr:)Meg elhíznak a harmincasok meg ilyenek.27 vagyok de nem fogok rettegni mert teljes értékű nőnek fogom tartani magam akkoris.Véleményeket várok.

2015. jún. 6. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nincs rád tetoválva, hogy 29 vagy 32 vagy-e:-) Vannak bombázó harmincasok, negyvenesek, akik után megfordulnak az utcán, és vannak elhanyagolt, gusztustalan tizenévesek is.


Egyébként szerintem a harmincas nők abból a szempontból akár előnyben is lehetnek (nagy általánosságban), hogy egzisztenciálisan jobb helyzetben vannak, többet megengedhetnek maguknak kozmetika, öltözködés, egyebek terén, mint egy tinédzser. Jobban oda is figyelnek magukra ebben a korban, pozitív a kisugárzásuk (ismétlem, nagy általánosságban:-)). Ez többet számíthat, mint a születési dátum. Más kérdés, hogy mivel öntudatosabbak, talán jobban meg is válogatják, kinek adnak esélyt.

2015. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Íme a véleményem:


"KÖSZÖNJÜK, EMESE!"

2015. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok harmincas nő elhanyagolja magát férjhez menés és gyerekszülés után, talán innen a sztereotípia. De ami nem igaz rád, azzal nem kell foglalkozni, ez csak azt minősíti, aki gondolkodás helyett általánosít.
2015. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem vettem észre, hogy "leírják" a 30-as nőket, sőt... ;-)
2015. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem írják le, max. a fiatalabbak. A saját korosztályodnak mindig meg fogsz felelni. :) Én 44 vagyok, de azok a pasik, akik nekem tetszenek az adott életkorokban, sosem írnak le. :) Nyilván ilyenkor már nem érdekel egy 20 éves fiú véleménye, (nem is beszélgetek olyanokkal), a 40 felettieknek meg még jó vagyok. És gondolom 80 évesen pedig jó leszek a 80 felettieknek. És ez így van rendjén. :))
2015. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Utolsónál a pont, saját korosztályban és értelmes emberek között kell keresgélni. Meg persze az sem árt, ha te amúgy igényes vagy.
2015. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

31 éves nő vagyok, huszonévesek társaságában is megállom a helyem,sőt.. max 25 évesnek néznek, pedig ráncosodik a szemem alatt a bőröm. A gyerekek (névérem gyermekei és ovis/sulis társaik) imádnak, el tudok velük jétszani, le tudok ereszkedni a szintjükre, és még jól is esik. Sosem éreztem magam 30 éven felülinek!

"Ha eléri a harmincas kort a nő,akkor már nem kell a pasiknak"

Azoknak biztos nem, és talán jobb is,akik még ilyen oldalakon is könyörögnek a bikinis képeidért,és arra verik a faxukat, mikor a szépség divat oldalon a tini csaj pontoztatja magát. Ezek a férfiak sose voltak megbecsülve, és 50 évesen még mindig álmodoznak, hogy nekik majd egyszer egy feszes bőrű, max 25 éves, tipitopi, fullos csajuk lesz! Álmodik a nyomor.. :D

Ja, és kb ugyannnyi huszonéves talál meg, mint harmincas vagy negyvenes...

2015. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó írja jól. Nem nézik le, csak hát az itt magukat sajnáltató megkeseredett pasiknak is nyugtatni kell magukat valamivel. Ők pedig azt választották hogy a 30-as nők fonnyadtak. Közbe fenekét földhöz csapkodná, ha egy ilyen "fonnyadt" csaj szóba állna vele. Csak hát nem fog, se most se 10 év mulva :)))
2015. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
3-as gondolatmenetėt továbbgondolva: a mai nők házasodás után hamar el is vállnak (hisz csak a férfi a hibás mindenben), ezután a nők ott maradnak egyedül az x számú gyerekkel, majd még azért próbálkoznak még egy párkapcsolattal (még legalább 1 gyerek jön), aminek hasonló lesz az eredménye (itt is a hapsi lesz a hibás), majd ezek után indulnak lefelé a lejtőn, hogy nem adnak magukra és a szépségük egyre jobban csökkenni fog. Röviden:ezért is a hapsik a hibásak...
2015. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Ki írja le? :) A sok hülye esetleg

'Ezek a férfiak sose voltak megbecsülve, és 50 évesen még mindig álmodoznak, hogy nekik majd egyszer egy feszes bőrű, max 25 éves, tipitopi, fullos csajuk lesz! Álmodik a nyomor.. :D "


Ennél jobban nem is lehetett volna megfogalmazni. :D

2015. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!