Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehet a valódi személyisége...

Ez lehet a valódi személyisége, vagy csak megjátsza magát? Hogyan hasonlíthatnék rá?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy lány,aki nagyon csinos. Tipikusan az a barbie babás lány aki mindig divatos ruhákba jön és akinek mindig be van állítva a haja,és a sminkje,de ezek mellé nagyon jófej is. A lányokkal nem igazán van jóban (csak kedves szokott lenni hozzák) de a fiúkkal folyton poénkodik mindig van valami jó beszólása,vagy éppen vissza szólása,és ha nincs téma ő a semmiről is képes órákig fecsegni. Mindezt nem unalmasan teszi,hanem tényleg érdekesen,és mindenkit leköt maga körül. Én eléggé utálatos vagyok vele, ki nem állhatom,de csak azért mert féltékeny vagyok rá amit sosem vallanék be neki. Az osztályban mindegyik srácnak nagyon tetszik,többen bepróbálkoztak nála,és eközben a többi lány egy kicsit sem érdekli őket. Mit csinálhatnék hogy én is ugyan így a középpontba legyek,és a fiúk ne érte legyenek oda,hanem értem? És szerintetek megjátsza magát? Vagy létezik ilyen személyiség?

2016. szept. 8. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadd tegyek fel én is néhány kérdést! Miért vagy féltékeny rá? Miért akarsz hasonlítani hozzá? Mi olyan jó benne?
2016. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, akik a kisujjukat se mozdítják és mégis imádják őket. Ez adottság. Nem hinném, hogy lehetne tanulni.

Én is ilyen vagyok azzal a különbséggel, hogy nekem nincs időm minden nap sminkelni és többnyire csak kényelmes ruhában járok. Szóval nem glancolom ki magam ennyire minden nap.


Egyébként magamból kiindulva, lehet ez csak egy felszín. Biztos neki is vannak rosszabb napjai, csak ti azt nem látjátok.

Az utálkozásod is teljesen felesleges(illetve utáld nyugodtan, de jobb nem lesz neked attól). A csaj, mint írtad a lányokkal nem foglalkozik, tehát neked is magasról kéne tenned rá, hogy ő mit csinál stb.

2016. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért vagyok féltékeny,mert én is olyan népszerű akarok lenni mint amilyen ő,de nekem ez sosem sikerült,és nem tudom hogy ő mit csinál,és hogyan érte ezt el.

Azt meg nem tudom mi olyan jó benne. Ezt azoktól kéne megkérdezni,akik folyton körülötte vannak.... :/ nem egy lány volt aki azzal akart népszerű lenni,hogy barátkozott vele,de mindenki csak úgy ismerte azokat a csajokat,hogy xy barátnője. Én meg nem akarok ilyen szánalmas lenni. Magamtól akarok népszerű lenni.

2016. szept. 8. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért olyan jó népszerűnek lenni? Azt értem, ha valaki nem akarja, hogy kiközösítsék, de azt nem, hogy miért jobb népszerűnek lenni, mint átlagos népszerűségűnek.
2016. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Adottság? Én is akarok ilyen adottságot :( és de annyira foglalkozik velünk,hogyha valamit elszúrunk akkor kedvesen megkérdezi,hogy miben segíthet. (Tuti meg játsza magát) és nem hinném,hogy neki lenne roszabb napja,mert mindig mosolyog,és senkivel sem bunkó. Tuti tökéletes az élete :( de miért ilyen szerencsés? :/
2016. szept. 8. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem játszik meg semmit, szimplán nem olyan frusztrált, mint az osztályod többi lány tagja. Ő egy normális csaj, egy normális ember. Azért népszerűbb nálatok, mert nem féltékenykedik és nem játssza meg magát. Szimplán jó fej, jól néz ki és jól kommunikál. Biztos van rossz napja, csak értelmesebb annál, hogy máson vezesse le a dolgot.
2016. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki Ő? 😍
2016. szept. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó remélem te sem gondolod komolyan,hogy még népszerüsíteni fogom....
2016. szept. 9. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom a hozzászólásaidat, szerintem te soha nem leszel olyan mint az a lány. Árad belőled a keserűség, rosszindulat stb. Tényleg semmi pozitív dolog nincs benned az alapján amit ide leírtál.


Kezhetsz a saját portádon sepregetni és befejezni mások utálkozását, mert ezzel semmire se fogsz jutni.

2016. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 5/ "Adottság? Én is akarok ilyen adottságot :("


Ez most pont olyan, hogy van aki rendellenes testtel születik, vagy fogyatékosan, van aki nem, és aki egészséges, az nem attól lesz az, hogy "az akar lenni":))

Szerinted akinek bármilyen problémája van, komolyan azt hiszed, hogy azért mert azt akarta? Egyszerűen ez adatott, és ezt a legrosszabb helyzetükben lévők is elfogadják. Viszont neked, akinek csak annyi a gondja, hogy "hűde szuper-legjobb-világközepe" akar lenni, egyáltalán nem nehéz beérni azzal, amid van.


"És szerintetek megjátsza magát? Vagy létezik ilyen személyiség?"

Attól, hogy te az ő derűlátó, érdekes lelkivilágát nem tudod átérezni, az sehol sem jelenti azt, hogy ő megjátszaná magát. Itt az egyetlen, aki szeretne eljátszani egy szerepet, az te vagy:) Mert olyan akarsz lenni, mint ő, miközben ő simán önmaga lehet nap mint nap. Miért játszaná meg magát? Csak akkor lehet erről beszélni, mikor valaki csak néhányszor "jófejűsködik", de máskor, legtöbbször nem az. Ha te mindennap annak látod őt, amilyen, akkor abban semmi megjátszás nincs.


Nekem volt már több olyan tipikus barátnőim, akik egy kis ideig, a barátság elején rendszerint megjátszották magukat, nyilvánvalóan, mert utána teljesen megváltoztak.

Miért ne lenne olyan személyiség, mint az osztálytársad? Hál'istennek nem kell mindenkinek olyan kesergős, irigynek lennie, mint amilyennek itt megnyilvánultál. Igen vannak ilyen személyiségű emberek, és örülünk nekik!

2016. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!