Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől lehet? Ez valami...

Ez mitől lehet? Ez valami mentális betegség? Kisgyerek korom óta érzem úgy hogy belül nem ember vagyok, nem tudok azonosulni az emberi mivoltommal. Rókának érzem magam.18f

Figyelt kérdés

Tudom hogy viccnek hangzik, anyukám is azt hiszi csak viccelek.... pedig csak egyszer hoztam fel. azonban halál komolyan mondom. amikor a tükörbe nézek elborzadok. nem stimmel valami. én úgy érzem rossz testbe születtem. tudom hogy betegen hangzik de létezik ilyen másság? Hogy valamilyen állatnak, rókának pl érezzed magad? ha igen mit lehet tenni? Tele vagyok róka plüssökkel, rókás dvd-kel doksi filmekkel stb...


és ez a szexualitásomra is kihat. Kérlek komolyan, ok?


18f


2016. szept. 9. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ő meg cica. Biztosan van tudományos neve is a dolognak, úgy tűnik, másnál is létezik ilyen.

2016. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük szigorúan a dolgot. Ez a belinkelt lány is cicának érzi magát, amíg ez cuki cicafüleket, földön mászkálást meg nyávogást jelent. De ahhoz már nem lenne cica, hogy kinn aludjon a teraszon egy dobozban, a kertbe sz**jon, elkaparja, aztán másfél órán át lessen egy lyukat, majd fogjon egy egeret és nyersen felzabálja.

Én értem, hogy imádod a rókákat és szeretsz rókásat játszani. Ezzel nincs is semmi gond. De amennyiben nem óhajtasz kiköltözni az erdőbe, hogy felszedegesd a veszettség elleni gyógyszerrel tömött csalétket, aztán széttépj egy nyuszit, végül fuss az életedért a vadászok elől és egy kotort üregben húzd meg magad, hanem inkább otthon a szobádban szeretnéd gyűjtögetni a róka plüssöket és nézni a róka meséket, addig te teljes mértékben ember vagy, csak nem teljesen százas. Pláne, hogy már szexuálisan is rókákról álmodozol. Innentől kezdve már erősen javasolt a pszichiáter felkeresése, mert a szexuális aberrációk gyakran utalnak olyan mentális betegségek kezdetére, amilnek már ön- és közveszélyesség lehet a vége.


Úgyhogy én is komolyan kérlek, hogy keress egy orvost. Nem a rókaság miatt, hanem amiatt, hogy a tükörbe nézel, és elborzadsz magadtól, másnak érzed magad, stb. Ez nem normális.

2016. szept. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Azta! :O Hát nem hittem volna, hogy rajtam kívül más is van aki így érez.

Én ugyan nem tudnám megmondani, hogy milyen állat vagyok lélekben, de ha létezik reinkarnáció akkor az ez előtti életemben/életeimben még tuti nem voltam ember. Ahogy te is írtad, úgy érzem mintha rossz testbe születtem volna.

Szóval a létezik-e ilyen kérdésedre a válasz igen.

Hogy mit lehet tenni?

Nos amit én is próbálok, hogy megpróbálsz élni vele. Elfogadni, hogy emberi tested van és a szerint élni vagy legalább eljátszani azt.

Ha ez nem megy akkor meg lehet próbálkozni a pszichiáterrel ahogy az előző válaszoló is írta. Bizonyára jobban ért a dologhoz.

Vaagy kereshetsz hozzád hasonlóakat ami neked most sikerült is. Írj rám nyugodtan, ha van kedved, szívesen beszélgetnék veled. Szeretem a rókákat :3

2016. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok anime-t néztél? Első olvasatra el se hinném, hogy ilyen van, de a mai világban semmin nem csodálkozok. Még mindig jobb, mintha farkasembernek képzelnéd magad.
2016. szept. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a rókák nem neteznek?
2016. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, Mozilla Firefox...
2016. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én orchidea vagyok, eleinte kicsit zavart, hogy az emberek nem fogadnak el, de már megszoktam.
2016. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 egybaba ***** válasza:

Nekem is votl ilyen problémám. Aztán szépen lassan kezdtem elfogadni ezt az emberi testet. A dilidokim azt mondta nem kell aggódjak emberként fogok meghalni. A gurum meg azt mondta amire gondolok életem végén annak fogok újraszületni - na ezt rakták ki nekem . Én meg éljek vele.

Azt meg se merem mondani minek érzem magam mer szégyellős is vagyok hozzá...

2016. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ferenci Márton válasza:
Oroszországban az lehetsz ami akarsz lenni ha egy trollnak érzed magad azt nyomtatják majd a személyidre ha egy szívárványnak akkor meg azt vagyis a megoldás: költözz Oroszországba
2019. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!