Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt valakire...

Miért mondják azt valakire hogy vadóc? Mit jelent ez a fogalom? Milyen esetekben? Kislányokra vagy felnőttekre használják ezt a szót? És miért? Rossz vagy jó a jelentése? (Nő vagyok, még mielőtt valaki hominak nézne)

Figyelt kérdés
Elsétáltam a garázsok mellett,ott állt 2férfi mikor elhaladtam mellettük ,egy pillantást vetettem rájuk de gyorsan el is fordítottam a fejem és másra kezdtem gondolni.. kb 15másodpercig némán néztek és mikor 5-6 lépés távolságra voltam ,az egyik férfi azt mondta,vadóc.. (???) az én lennék?És ha igen,akkor miért? Nem értem. Mi rosszat tettem??

2016. szept. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

:D

sűrgősen el kell kezdened kevesebbet agyalnod és többet innod.

2016. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Olyasmit jelent, hogy úgy félénk, mint egy kis állatka, de semmiképp nem gyáva. Leginkább inttovertált lehet megfelelő. Elkaptad a tekinteted, azért mondta. Egy fiúnak kihívást jelent, ha nem kezdesz flörtölni meg satöbbi. Szerintem csak aranyosnak tartott amúgy. Biztos úgy gondolja, hogy ha elérné nálad azt a szintet, akkor többet, meg mélyebbet tudna kihozni belőled, mint mondjuk egy örökké flörtölő ilyen pasizós nőből.
2016. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!