Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha nem...

Miért van az, hogyha nem veszem fel a szemüvegem, mindenki furán néz rám. Viszont ha felveszem, az emberek sokkal kedvesebbek. Sokkal kedvesebbek, közlékenyebbek és nyíltabbak velem. És ezáltal jobb a közérzetem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Annyira furi ez.Ma azt mondta a természetgyógyász akit meglátogattam,mert magasabb a tesztoszteron szintem a kelleténél:( .. Szóval azt mondta hogy : Ön egy intelligens hölgy ,és látszik is ez Önön!...és stb..stb..stb.. Még ezt soha senki nem mondta.Amióta szemüveges lettem,azóta ez van.Milyen összefüggés van a szemüveg és az intelligencia között?? Tudna nekem valaki erre a kérdésre egy intelligens:)) és kielégítő választ adni?
2016. szept. 9. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban inteligens volnál akkor nem kérdeznél ilyeneket.
2016. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van xD
2016. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége a külső alapján ítél először és utána is sok dolgot befolyásol a megjelenés. Hiába adják itt is rengetegen elő, hogy nem olyanok, mert de. A példád is ezt bizonyítja.
2016. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Nem vagy esetleg kancsal vagy egyéb furcsaság a szemeden?

2, Az emberek egy idő után úgy könyvelnek el, hogy szemüveges vagy, így hiányolják, ha nincs rajtad;

3, Egy idő után a szervezeted is megszokja a szemüveget, és ha nem hordod, automatikusan hiányolja;

4, Egy idő után bármit is teszel, rosszabbodik a szemed, így a szervezeted automatikusan hiányolni fogja, azaz jelez, hogy vedd fel, mert jobb vele;

4, Egy idő után a szemed alatt meglátszik, hogy szemüveget hordasz;

5, Összefüggés nem nagyon van, csak az egyén fizimiskája miatt lövik be az emberek, hogy X, Y milyen intelligens, mert úgy gondolják, hogy jól áll neki a szemüveg.

2016. szept. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A válaszokat!Kivétel az első..ő megbántott
2016. szept. 10. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez butaság, de gyakran szokták a szemüveges élet első körben intelligensnek, okosnak, műveltnek, tanultnak beállítani. Aztán ahogy megismernek az emberek, módosítanak a véleményükön. Ez rajtad múlik.
2016. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!