Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoltok egy ilyen lányhoz?

Mit szoltok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem hogy egy lánynak miért fontos a pénz, autó és ház? Mindennél fontossabb az ész, pénz és társadalmi rang.
2016. szept. 10. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És hun marad a szeretet ? :/
2016. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Neked meg mi fontos? Gondolom az a leglényegesebb h a lány ne legyen kövér, söt vékony , es ha lehet reprezentativ.

Mert azert szeretet ide oda, azert egy szétfolyt csaj nem kell.

A kardnak 2 éle van, hiaba akarod kihozni, h a csaj anyagias

2016. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk pl. engem nem érdekelt, hogy van-e pénze a férjemnek, őt meg nem érdekli, hogy szétfolyt vagyok. Kicsit boldogabbak vagyunk, mint az anyagias és a külsőségeknek élő nyomorékok.
2016. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem mindig is a legfontossabb hogy a belső értékei szépek legyenek.

Ez az anyagiasság a legrosszabb a világon.

Engem nem a testi szépség legfontosabb de ha a testnél állunk akkor egy szép mosoly ami dönt. Engem inkább a belső érték még akkor is ha csunya, kövér vagy nem tud járni.

2016. szept. 10. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Es higyjem el? A belsö nem erdekli a ferfit , ha a kulsö elönytelen .... Te lennel a kivetel a szabaly alol?
2016. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyagias ribizlinek tartanám, nem nőnek és embernek.


#5: Ideje lenne körülnézned a neten. Kb. nincs olyan ronda nő, akire ne kattanna rá valami fétises srác! :D Én is a 100 kiló körüli csajokat imádom, nagy fenékkel.

2016. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre tisztázni szeretném, hogy nem eltartott vagyok, nem más f...szával verem a csalánt.

Miért fontos a pénz? Mert muszáj, hogy pénzed legyen, ha egy normális, kényelmes, élvezhető életet akarsz élni. Ez persze mindenki számára mást jelent. A pénz önmagában nem boldogít, de ha van pénzed, olyan dolgokat csinálhatsz, amik boldoggá tesznek, illetve nem kell olyan dolgokat csinálnod, amik nem tesznek boldoggá. Aki nem csinálhatja azt amit szeret, az nem boldog...

Az ész azért fontos, hogy átlásd a dolgok működését, amiből csak tudod, hozd ki a legjobbat, és mert a tudás hatalom. :)

Társadalmi státusz mutatja, hogy mire vitted, mennyit érsz, kik a felmenőid, ha beleszülettél. És ha már beleszülettél, megállod-e itt a helyed.

Az autó és a ház státusz szimbólum.

Akiknek nincs semmijük, an ún. aranyásók szeretnék ebbe beletenni a feneküket, mert naná, hogy vonzó, a pénz meg a #luxurylife az instán, de ezekre a lányokra előbb utóbb ráun majd a gazdájuk, és lecseréli őket, egy szebbre, jobbra, fiatalabbra. Számomra is vonzó ez az élet, de nekem megvan az eszem és a lehetőségeim, hogy saját magamnak teremtsek ilyen életet és ettől nem foszthat meg egy férfi sem. Ez hívják úgy, hogy anyagi függetlenség. Ez, ami az aranyásóknak sosem lesz. :)

N

2016. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a lány csak olyanokkal foglalkozik akik gazdagok és ha már ügyvédnek tanul akkor egy ilyen anyagi helyzetűvel akar össze jönni.

Igaz és tényleg kell a pénz, autó, ház de nem lényeges mind a három.

Én dolgozok egy milliomos embernek és a gazdagok világa nem tetszik és inkább vagyok aranyásó mint a másik fél.

2016. szept. 10. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól teszi. Amugy ha valasztana egy szegény fèrfit , nagyobb megbecsülésben lenne része ? Leemelné a ferfi a kalapját ?

Ellenkezöleg , az ilyen olcsó jánosok leckéztetnek a legtöbbet , hiúak es nagy elvarasaik vannak

2016. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!