Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit szóltok egy ilyen...

Fiúk, mit szóltok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

külső: Barna (nem túl hosszú) haj, türkizkék szem, 165cm magas, vékony (nem anorexiás :P ), a mellnagyság nem túl nagy, kicsit nagy orr, de állítólag nagyon szép szem, a bőre nem a legszebb a lábán.

belső és hobbik: szeret másoknak örömet okozni (főleg azoknak, akiket szeret), kell egy bizonyos idő,hogy feloldódjon egy új társaságban, állítólag humoros (de nem humor gyár), ellehet vele beszélgetni, minden témához hozzá tud szólni valamit. Néha, mikor nincs téma egy társaságon belül, képes unalmas szövegeket beszélni. A saját véleménye szerint, ő egy egészségesen, nagyon hülye lány. Hobbija a néphagyományok őrzése: néptánc, néphangszereken való játszás és éneklés. Ha egy dolgot kéne mondani,ami nélkül nem létezne, az a ritmus lenne. Ezeken kívül még szereti a jazz zenét és pár új, népszerübb zenét. 15 éves és még nem volt barátja,de már nagyon várja az első szerelmet. :)


2013. okt. 16. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aranyos, csak én már idős vagyok hozzá a 22 évemmel.
2013. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a lány mindenben pont hozzám illene, s még táncolni is megtaníthatna :P
2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Édi vagy.Ha kitartassz a hobbijaid mellett,szép életet fogsz leélni.
2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül semmit...
2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Am17 vok
2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem épp az én esetem és fiatal is hozzám, de biztos akad jó pár fiú, akinek ez bejön.


Egyébként milyen az a türkizkék szem?:D Életemben nem láttam még olyat.

2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam a belső konkrétan nem azt takarja amit leírtál. Nem úgy értsd, hogy nem jó, hanem a belső az nagyon mást takar mint tulajdonsághalmazt. De szerintem írok egy "regényt" privátban, hogy átlásd, hogy mi merre hány méter. Mivel tapasztalatlan vagy (gondolom) így lehet hogy sok mindent nem is fogsz érteni abból amit mindjárt kirészletezek.
2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 edemmester válasza:

A szavaid alapján szerintem te egy teljesen normális lány vagy, szerintem előnyösek a tulajdonságaid, mind a külsőd, mind a belsőd adott ahoz hogy jó ember legyél. Ha igaz amit írsz, akkor szerintem te egy jó lány vagy, nekem bejönnél. ;)


Üdv.: edemmester (14/F - 9. évfolyam)

2013. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15 évesen nem célravezető gyakorikerdesek.hu-n ismerkedned.
2013. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden lány ilyen 15 évesen...
2013. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!