Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ehhez a modell lányhoz mit...

Ehhez a modell lányhoz mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Elkezdtem nézegetni a Mango oldalát és egyszerűen elmegy a kedvem a ruháktól, akárhányszor meglátom ezt a csajt.


2014. máj. 30. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
samara 2 : D hát izéke ki is lépek
2014. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a modell semmit mondó fejének az lenne a célja hogy ne a nőt nézd hanem a ruhát, de ettől az arctól nekem is elment a kedvem. Mint egy ősember.
2014. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen készült összeesni szegény az éhezésrtől...
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 811 ***** válasza:
nagyon görnyedt hátú szegény...
2014. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
híínye:D
2014. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi, feldobtad az estémet. :D Szegényen eleve rosszabbul áll a ruha, mint egy vállfán, de az a beállás... mint akit görcsök rángatnak vagy nem tudom.
2014. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haha:D ez a nő csupa öröm és bódottá.
2014. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem az arca kifejezetten szép, de nem nagyon tudom megérteni ezt a görnyedt póztrendet, a legtöbb csaj úgy néz ki vele, mintha a Notre Dame-i toronyőr remake-jére castingolnák őket. Ritka az, amikor egy modellnek jól áll, és tényleg lazának néz ki benne, ahhoz meg egyéniség kell, szegénynek meg annyira üveges a szeme, hogy rongybabának néz ki... egyene háttal máris jobb lenne az összhatás.
2014. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapból nincs baj vele, csak a lábán látszik hogy éhezteti magát, nincs rajta hús, ami nem normális. Viszont hogy el megy tőle a kedved, az az! :/
2014. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

borzasztó ez a póz, pedig lehet, hogy szép is lenne a lány.

annyit hozzáfűznék, hogy amit az egyik hozzászóló írt, az nem igaz, hogy "biztos, hogy éhezteti magát". ugyan ilyen lábam van, pedig egyfolytában eszek, csak genetika miatt képtelen vagyok hízni rá. szóval ne ítéljünk elsőre:)

2014. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!