Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok az nem baj ha átlátszik...

Lányok az nem baj ha átlátszik a ruha alatt a bugyitok?

Figyelt kérdés
Normális? Direkt van igy?
2016. szept. 11. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mikor az látszott, hogy nincs rajtam bugyi, az volt a bajod. Tulajdonképpen mit szeretnél?
2016. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány, ritka eset, amikor látszódhat, pl. fehér tanga egy pasztell nyári ruha alatt, szerintem ez tud szexi lenni. De nekem jobban tetszik a testszínű, láthatatlan bugyi, aminek se a vonala, se a színe nem üt át a ruhán, ez sokkal igényesebb.
2016. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Aki nem ibanc, annál nem. Én voltam úgy, hogy béléssel rendelkező ruhát vettem, direkt a fény felé tartottam, nem látszott át, de mikor felvettem, lehetett látni a bugyit. Mondjuk én átöltöztem.

Egy barátnőm pedig sietett, nem nézte, hogy áll rajta a ruha, amit akkor vett fel először, és bizony neki is átátlátszott. Ő el is ment benne otthonról. Azóta is szívatjuk vele :)

2016. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Azóta is szívatjuk vele :)"


Na jó, tudjuk, hogy milyenek Mucsán az erkölcsök!

2016. szept. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
de baj, ezért kell tangát hordani :) 19L
2016. szept. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Fehér ruha alá fehér bugyi kell.Lehetőleg tanga.Ez pedig egyáltalán nem baj.
2016. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Na jó, tudjuk, hogy milyenek Mucsán az erkölcsök!"


Szóval szerinted baj az, ha egy barátnak néha (amikor épp olyan helyzet adódik, és nem hozzuk fel hetente) viccesen beszólunk, amiért egyszer cikin öltözve ment el otthonról? Vagy szerinted épp az az erkölcsös, ha valakinek átlátszik a bugyija? Mert szerintem rohadtul nem, mindegy a stílus, szín, az nem közszemlére való, azért veszünk felé valamit.

2016. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól hogy átlátszik a fehér bugyi átlátszik a fehér ruhán az miért baj?Azt nem közszemlére adod.Így még illik is.Jobb mint ha fehér ruha alá piros bugyit vennél fel.Na az elég gáz.

Fehér melltartó fehér póló/blúz alá ugyanúgy nem baj.

2016. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször direkt.:)
2016. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6os! Fehér ruha alá testszínű bugyi, lézervágott. Majd kiugrik a szemük a pasiknak!
2016. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!