Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér lenvászon nyári ruha...

Fehér lenvászon nyári ruha alól átlátszik a bugyi és melltartó. Illik?

Figyelt kérdés
Vagy valamit alá kellene venni? Kicsit kényelmetlenül érzem magam, pedig nem is passzos a ruha, inkább lengébb, mell alatt vágott fazon, de a tangám így is átsejlik :-(, a melltartó még annyira nem is zavarna, csak a bugyit érzem soknak...
2012. jún. 20. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nekem személy szerint nem tetszik, hivatalosan nem illik.


Ami segit, ha nem fehér vagy fekete, hanem testszinü fehérnemüt veszel fel, az kevésbé látszik át.

2012. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyre, iskolába nem szerencsés, amúgy nekem semmi bajom vele. Ha ennyire zavar, tényleg legyen testszínű a fehérneműd és ennyi. A len átlátszik, nincs mit tenni. Ha valamit aláveszel, pont azt a funkcióját veszíti el, amiért kedvelik: hogy szellős anyag.
2012. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen nem munkahelyre, vagy hivatalos helyre veszem fel, csak ebben a melegben amikor elszaladok a boltba, vagy elmegyek a gyerekkel fagyizóba, sétálni stb. Ilyenekre gondoltam...
2012. jún. 20. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én múltkor egy céges családi napon voltam, a nőnek teljesen átlátszó fekete ilyen háló volt rajta. Szinte tényleg mintha háló lett volna. Mindene átlátszott. Pedig volt vagy 40-45 éves a nő.
2012. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!