Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tamadnak a stilusom miatt...

Tamadnak a stilusom miatt (foleg a szuleim), hogy ne foglalkozzak igy vele?

Figyelt kérdés

Kicsit valtozott a stilusom, ami abban all,hogy valami tapados mini/midi ruha, amiben latni, hogy melleim is vannak, nem vagyok deszka, ehhez rendszerint magassarkut hordok(10-12-14cm magasat). Ez persze a szuleimnek nem tetszik, mindig mondjak, hogy hordjak visszafogott ruhat. Mondtam nekik, hogy ebben erzem jol magam, es ha valaki ezek alapjan r.ibancoz le, az nem is erdemelne meg, hogy szobaalljak vele.

Aztan jon a szuleim masik erve, hogy ne hordj ilyen ruhakat, mert a munkahelyukon mondta xy ferfi, hogy talalkozott velem es huh az a ruha nagyon dogos volt, beindult a fantaziaja...meghat a Bozsi neni nagyon nezett, nem tudta levenni rolad a szemet.

Viszont, ha mas csajon van ilyen ruha, akkor apu is rogton mondja, hogy huh milyen csocsei vannak... ez ugy jon ki, hogy mas lanyt szepnek lat, csak engem nem


2016. szept. 12. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Öszintén szólva az ilyen "stílus" igencsak r-bancos, érthetü módon nem tetszik a szüleidnek.


Az meg, hogy apádnak (meg minden más egészséges férfinek) az ilyen kinézetröl az jut eszébe, hogy "milyen csöcsei vannak", stb., - én nem tartanám magamra nézve pozitívnak, ha minden férfire szabad préda hatást váltok ki, és csak az jut eszükbe, hogy le kéne fektetni, mert egy k_va vagy

2016. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Suliba jársz így?
2016. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ram mondta apam, hanem masra, ami elegge rombolta az egomat, mivel ez szamomra ugy jott ki, hogy azt a lanyt szepnek tartja, engem pedig nem!

Amugy meg elegge elegem van mar a ferfiakbol, tul sokat csalodtam bennunk, ha pedig az jut eszukben, hogy jaj, de megd.ugnam, akkor az jut eszukbe... A szerelem szamomra ugyse letezik mar!

2016. szept. 12. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Apád álszent, amúgy meg féltenek.
2016. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az se mindegy, hogy 14 éves vagy, vagy mondjuk 21. Bár nekem még nagyon gyerekesnek tűnsz.. Nem attól leszel egyedi, ha kidobod a melled, és 10 centis cipőd húzol, Ettől függetlenül ez a te dolgod, csak ha már elég nagylánynak érzed magad a mellkidobós miniruhához, akkor ahhoz is legyél nagylány, hogy le tudd reagálni a beszólogatásokat.
2016. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cipőt*
2016. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
23vagyok, szoval mar nem gyerek...
2016. szept. 12. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

"Viszont, ha mas csajon van ilyen ruha, akkor apu is rogton mondja, hogy huh milyen csocsei vannak... ez ugy jon ki, hogy mas lanyt szepnek lat, csak engem nem"


Hibás a logikád. Ez csak annyit jelent, hogy máson nem zavarja, sőt megnézi ha olcsó közönséges cigó rbancokként öltöznek, viszont a saját lányát nem szeretné így látni ami tök érthető. Viszont az is tök érthető hogy felnőtt emberként azt veszel fel amit akarsz szóval nyugodtan állj ki a véleményed és a "stílusod" (kell az idézőjel mert amit leírtál pont hogy a stílus teljes hiánya) mellett.

2016. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!