Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem rettegtek szeretteitek...

Ti nem rettegtek szeretteitek elvesztésétől?

Figyelt kérdés
Esténként néha szörnyű érzés tör rám, attól félek, hogy reggelre meghal valaki szüleim közül. Ismeritek ezt az érzést?

2016. szept. 13. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ráadásul anyám rákos és már idős tehát még alapja is van. Ha még fiatal vagy akkor megteheted, hogy valami másra gondolsz ha ilyesmi eszedbe jut. Egy idő után sajnos azt kell mondjam, hogy bele fogsz fáradni a rendszeres idegeskedésbe és elmúlik / félreteszi az agyad.
2016. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez már beteges. Persze félti az ember a hozzátartozóit ha pl betegek, de állandóan ilyenekre gondolni túlzás. Pszichológus segíthet.
2016. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek van mikor én is csak úgy alszok el hogy erre gondolok....

2 hónapig külföldön voltam, édesanyámmal mindennap beszéltem telefonon, volt mikor sírva hívtam fel. Ha nem veszi fel a telefont egyből arra gondolok hogy valami baj van..

Ez pedig nagyon nem jó.

21.L

2016. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nincsenek szeretteim.
2016. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xar családban nőttem fel jóéj puszi helyet jóéjt pofonokat kaptam, azt se tudom milyen az amikor vannak szerettei az embernek. Barátnőm sincs egy normális nő se akkar olyan pesszimosta embert, mint én.
2016. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nincsenek szeretteim.
2016. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De, főleg, mivel még egyáltalán nem vagyok önfenntartó, nincs munkahelyem. Így ha valami komolyabb baj történne rövid időn belül el kezdene inogni a föld a lábam alatt.
2016. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!