Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem a pánikbetegség...

Azt hiszem a pánikbetegség tünetei mutatkoznak rajtam. Ti éreztetek e már olyat, hogy féltetek a megőrüléstől, az önkontroll elvesztésétől, hogy olyan gondolataitok támadtak, hogy bántani fogtok mást és ettől mégjobban bepánikolratok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyász váltotta ezt ki... vagyis hasonlót. Hogy beképzeltem, hogy az én hibám. :(
2016. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És, hogy találtál ebből kiutat?
2016. márc. 15. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még sehogy, de szereztem egy barátot itt gyk-an, aki rengeteget segít.
2016. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok erő kell hozzá! Egyedül tuti hogy nem megy! Ha egyszer valami negatív gondolat beférkőzik az agyadba azt nagyon ndhezen tudod onnan elűzni ...
2016. márc. 15. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is szenvedek ettől csak nekem más félelmeim vannak....

Nagyon nagyon nehéz...

2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az!!:-( Elárulod, hogy neked mikyen félelmeid vannak? Ma elértem olyan szintre, hogy már felkelni se volt kedvem az ágyból
2016. márc. 15. 23:55
 7/8 Clara Oswald válasza:

Kedves kérdező, igen erre tendálnak a leírt dolgaid, de: van megoldás!!! Ha ilyen gondolataid vannak, meg kell próbálnod kordában tartani őket, valamilyen stresszkezelési technikával. Nekem a légzéssel sokat javul olyankor a kedvem, illetve megálljt tudok parancsolni a gondolataimnak. Elég intenzív belső monológ zajlik olyankor, de ha nem teszem, rosszabb és rosszabb mélységek követik majd.

Ajánlom figyelmedbe a Stresszdokit, Bakos Adolfot.

2016. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem igazából volt egy baromi erős pánik rohamom és utána elkezdtem szorongani...állandóan szorongtam, teljesen rám telepedett...

Nekem ilyen gondolataim voltak : - féltem hogy rosszúl leszek és ki kell hívni a mentőt, féltem hogy mi van ha ki kell hívni őket és közben csak a fejemben van baj, - féltem hogy bekerülök a pszichiátriára és hogy esetleg mentálisan még rosszabbúl leszek, -féltem hogy nem leszek képes a gyerekeim ellátására és hogy nem tudok jó szülő lenni emiatt....mások bántása soha nem jutott eszembe, inkább segítőklszebbé tett ez mások felé...

2016. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!