Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ha valakit...

Mit lehet tenni ha valakit egyszerűen ennyire gyűlölünk?

Figyelt kérdés

Kort nem szeretnék írni, legyen elég annyi hogy lány vagyok.

Egyszerûen gyûlölöm a volt legjobb barátnõmet.... õ volt az elsõ 'igazi' barátnõm, akiben 100% megbíztam és.szerettem de most kiderült hogy számára soha nem volt fontos annyira a barátságunk és vgig csak úgy mondta az egészet... neki minden megvan,.mennek utána a fiúk meg barátai is vannak és.pénze is, mindig mindent elér anélkül hogy bármit is csinálna érte.

Soha nem volt.neki opyan a barátságunk, soha nem bízott mrg bennem.

És én egyszerûen most gyūlölöm amiért eljátszotta ennyire.ezeket az éveket... annyira gyūlölöm hogy csak azt akarom bárki úgy mdegbántaná mint ahogy õ engem, meg akarom ölni, verni, kihúznibaz összes haját, fájdalmat okozni neki... utálom, gyūlölöm, és.sajnos egyik let sem tehetem meg mert következményei lennének, de hogy bírjak magammal? Csak szét akarom õt verni... hab a tortán hogy jóval kisebb nálam és kevésbé sportos, szóval simán meg tudnám tenni, a csajszi nem tudná magát megvédeni a haragomtól....

(Ne jöjjetek nekem azzal hogy én vagyok a szörnyeteg, ezt én is tudom, de sajnis nen tehetek semmit, így étzek, becsapva és tele gyūlölettek...csak a többi emberhez nem szoktam kötõdni, bennük nen szoktam megbízni, nem szokyam elhinni nekik hogy nekem is lehetnek igazi emberi kapcsolataim... ez a roha.dék pedig elérte, és szórakozott velem... és nagyon utálom... sajnos tulságosan is ragaszkodó vagyok...)



#utálat #csalódás #szeretet #agresszió #düh #bosszú vágy #barátcság #Gyûlölet #vérszomlj
2016. szept. 14. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
A szeretet feltétel nélküli, nem azért szeretünk valakit, mert cserébe kapunk valamit, vagy velünk van. Te sosem szeretted igazi barátnődként ezek alapján, amit leírtál. Ásd el magad te irigy szar. Hogy pusztulna a féreg fajtád.
2016. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

UNFRIENDLY ez butaság. Azért szeretünk valakit, mert valamit kapunk tőle érzelmileg. Ha feltétel nélküli lenne, akkor szeretnéd azt az ismeretlen embert is, aki leköp az utcán.


Ha átvert, akkor jó, hogy nem bírod. Lépj túl rajta és építsd a saját dolgaid. Az ilyen felesleges agresszió csak téged húz le.

2016. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi elégtétel az lenne, ha Te lennél a menőbb, csinosabb, Neked keresnék jobban a társaságod a srácok. Jobban tanulnál, sportolnál. Csak ehhez teljesítmény is kellene, aminél egyszerűbb indulatoskodni.


Még ha egy konkrét srácot happolt volna el előled akkor megérteném ezt a durva indulatot, de egyébként tényleg felesleges. Még szépen süt a nap, napozzál sokat és mindjárt szebbnek látod az életet.

2016. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg túltenni magad rajta, csak magadnak ártasz ezzel. A legjobb barátság is véget érhet sajnos. Én is csalódtam már. Volt egy barátnőm, aki eszméletlen dolgokat megtett értem, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt az életemből. A retek rngyó testvére hazudozása miatt. Ennyit erről.
2016. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még jó pár ember iránt ezt fogod érezni majd az életben, ahogy haladsz benne előre. Deal with it.
2016. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként mi ez a nagy indulat? Érzéseidről pofázott másoknak?
2016. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!