Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mostantól fogva egyik nő...

Ha mostantól fogva egyik nő sem szőrtelenítené magát, kihalna az. Emberi faj?

Figyelt kérdés

Mármint hogy így a férfiak már nem vonzódnának hozzánk....

Vagy csak szimplán kevesebben lennénk egy kis idõ múlva?

Nem poénnak szánom, tényleg érdekel.



2016. szept. 14. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Személy szerint engem nem az érdekelt hogy szőrteleníti-e a barátnőm magát vagy sem. Nem a szőrtelenségéért voltam vele. 20/F.
2016. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

több 1000 évig nem szőrtelenítették magukat az emberek, és nem haltunk ki..


aki meg ennyire finnyás, az meg is érdemli, hogy kihaljon.

2016. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, egyrészt ez egy "divat", amiről lehet vitatkozni,hogy jó vagy sem, de tény, hogy volt bőven olyan idő, mikor eszükbe se jutott ilyen az embereknek,sőt más, számunkra alap higiénia sem, és mégse haltunk ki. Másrészt ha senki nem szőrtelenítené magát, tehát nem lenne lehetőség válogatni, akkor Pláne nem érdekelné a férfiakat se, hogy szőrös-e a nő, vagy sem. A nemi vágy, a társ iránti igény felülírná ezt az apróságot.
2016. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg van a nőknek pinája addig nem halunk ki.
2016. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az én anyám fiatal volt még nem volt divat a szőrtelenítés, pedig az nem is volt olyan régen, és mégis megszülettem. :D

Szóval nem halnánk ki, egyszerűen csak a szőrösség lenne az új divat, ugyanúgy ahogy a most a szőrtelenség az.

2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!