Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, utálok egyedül...

Mit tegyek, utálok egyedül lenni, de folyton egyedül vagyok a gimiben, és mostantól végképp teljesen magamra maradok?

Figyelt kérdés
eddig még nem is voltam mindig egyedül, de mostmár végképp az leszek (nem írhatom le miért, de mostmár az egyetlen akivel voltam sem lesz ott). rajzolni nem tudok, azzal nem tudom elütni az időt. a telefonom nincs tárhely játékokra, és net is olyan gyenge hogy alig tud rákapcsolódni, és aztán már el is megy. tanulni meg értitek, nincs kedvem, és szünetben nem is tudok koncentrálni, és valahogy emiatt olvasni se tudok rendesen mert egyszerűen nem tudok figyelni. eddig amikor egyedül voltam lényegében aludtam a padon, de most már nem tudom mit tegyek, csak nem aludhatok egész nap minden szünetben? nem is akarok bemenni... valaki hasonló cipőben? mit ajánlotok? 16/L
2015. nov. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Kénytelen leszel beszélgetni másokkal.
2015. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Próbálj nyitni mások felé:)
2015. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én is mindig egyedül voltam ,vagyok mert a sok liba mindig lenézett valami miatt.Barátkozz fiúkkal ők normálisabbak. Mert már a fiatal csajok nagyon gonoszak.

18/L


Ha gondolod írj privit adhatok tanácsokat.:)

2015. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beszélgetek, csak eddig egy olyan közeli barátom volt... próbálok meg minden, csak.. nem tudom nem megy.. introvertált vagyok, és lámpalázas ismeretlen társaságokban..:/
2015. nov. 29. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
én
2015. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt barátom... Nem tudom milyen ebből beleesni egy ilyen helyzetbe. Nekem könnyebb, mert én ebben nőttem fel. A neten elkezdtem különböző cikkeket meg ilyesmiket olvasni, hogy hogy irányíthatom az életem, meg hogy befolyásolhatom az embereket, és többnyire megy, így elég izgalmas az életem még így egyedül is. De senki nem ismer, és így elég cink. A lányoknál a legnehezebb a dolgom... És most sajna jól jönnének az ismeretségek és a kapcsolatok... Már csak emiatt is tanácsolom hogy tegyél ellene mielőtt mindenki elás. :D Még van esélyed változtatni, keress barátokat. 15/F
2015. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!