Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek még 16 éves...

Miért félek még 16 éves létemre is a viharoktól? Pedig amúgy elég kemény gyerek vagyok.

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ezek szerint nem vagy kemény, csak annak hiszed magad. Be.szari.
2016. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
#1 Mert arctalanul oltogatni másokat nagy keménységre vall, mi?
2016. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beszariság kérdése. Én 33 évesen sem szeretek viharban kint lenni, félek a villámlástól, és ennek reális alapja van.
2016. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Horrora akadva 4-ben vannak segg alakú villámló felhők, amitől beszart egy fickó, erről most ez a jelenet jutott eszembe :D
2016. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%

Ez egy olyan félelem ami szerintem elfogadható, normális emberek nem problémáznak rajta.

Nyugodtan gondolj arra, hogy egy ilyen villámlás során sok-sok ezer Volt a feszültség és több ezer °C fokos a villám. Ha ez megvan akkor gondolj arra, hogy többnyire a magas pontokba csap be (ha egyáltalán becsap, mert sok csak a felhőn belül hőbörög), és neked nem igazán tud ártani. Épületen belül esélytelen, hogy bajod essen egy villámlástól, de még kint a szabadban is előbb fog egy házba, fába vágni.

Sőt, most olvasom azt is, hogy ha van a közelben olyan aki tud segíteni akkor csak 10-20%-ban halálos.

Szóval nem fog beléd csapni, de ha beléd is csap menőzhetsz is, hogy milyen kemény vagy.

2016. szept. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5-ös jah, menőzhet hogy milyen kemény. Aztán élete végéig járhat kontrollokra a mellékhatások miatt. Nekem van egy ismerősöm, akibe egyszer belecsapott a villám, meghalt (megállt a szíve ha minden igaz) és ott helyben újraélesztették. Azóta folyamatosan kontrollra kell járnia és vannak mellékhatásai, pl. kialakult nála allergia, ami előtte nem volt.
2016. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!