Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne mondjam ki amit gondolok? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 15 éves. Az agyamra megy mostanában mindenki. Nem tudom, lehet hogy egy ilyen időszak. Na szóval: osztálytársakkal csináltunk egy csoportot fbn (messenger&fb csoport), és minden hülyeséggel tele írkálják. Eredetileg a szűk baráti körünk volt csak benne -fiúk-, de aztán az egyiknek lett "barátnője", akit életében nem látott, mégis élete szerelmének hívja. Bevette a csoportba, és folyton a baszott sziveket küldözgetik. Aztán sír, hogy milyen kövér meg minden. Kit érdekel? SENKIT. Csak sajnáltatja magát. Majd egy másik lány: meghalt a hörcsöge ( 3. A hónapban), és odaírja, hogy gyászol, majd 5 perc mulva a "nevetvesírok" szmájli. Aztán otthon: folyton azt hallgatom hogy anyám valakit szid, nem kedves szavakkal illeti azt akiről tudja hogy semmi bajom vele. Egyszerűen ordítani tudnék, és kiosztani mindenkit. De nem tehetem, mert 1. nem akarom 2. nem lenne célszerű a jövőt tekintve. Elegem van az egészből. Ez csak egy időszak? Hogyan kezeljem ezeket a dolgokat? Néha idegbajt kapok ezektől. Velem van a probléma? Segítene valaki?
2016. szept. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj ki.
2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az életből? Nem kerülhetem ki őket, napi szinten kénytelen vqgyok találkozni velük (nem az anyámra gondolok).
2016. szept. 15. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Huu hát ha belegondolssz, lehetnének nagyobb problémáid is. :D

De szerintem simán mmegmondhatnád a véleményed NORMÁLISAN persze, csak ne oszd ki őket, mert mindenki követ el hibát, épp ezért felesleges lenne velük veszekedést kezdeményezni. Meg igazán ebből csak te csinálsz nagy gondot.

Légy velük türelmes, és igen... Ha zavar a szìvecskeküldözgetés a csoportban, akkor lépj ki! ;)

14/l

2016. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!