Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy a filmekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a filmekben mindig a kövérebb férfiaknak vannak a legszebb barátnőjük, feleségük? (lent kifejtem mire gondolok)

Figyelt kérdés

Ez vicces kérdés számomra, de most csak úgy eszembe jutott.

Általában az amerikai vígjátékok, akció/vígjátékokban mindig a két főszereplő egy nagyon humoros, kicsit kövérebb férj, és egy gyönyörű, "a férjénél mindig okosabb" feleség, akiken mindig jókat lehet nevetni.


Nem biztos, hogy azt amit leírtam, megértitek, tehát mutatok egy példát:

Nem tudom, hogy ki ismeri a Férjek gyöngye című amerikai sorozatot.

Amit leírtam korábban, itt ugyanez a felállás: van egy nagyon humoros, kövérebb férj, Doug, és van a gyönyörű feleség, Carrie.

Az ilyesfajta filmeknek/sorozatoknak van valóságalapjuk, tehát általában a nők szeretik a ducibb férfiakat?

Nem "irigységből" tettem fel ezt a kérdést, csak megfigyeltem, hogy ahány ilyen sorozatot/filmet megnézek, mindig ez a felállás. Az ilyen szereplőkön néha olyanokat tudok nevetni, hogy már könnyezek tőle.


Furcsa egy kérdés, tudom, de most perpillanat nincs kivel megbeszéljem a hülye kérdéseimet :D



2016. máj. 15. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A film nem valóság...
2016. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a valóságban a legtöbb férfi is kövér/nem szép/átlagos.

A moziba pedig minden fajta emberek beülnek. De mivel a legtöbb férfi a valóságban is kövér VAGY nem szép VAGY átlagos, ezért a filmeken is több ilyen férfi ül, mint jól kinéző férfi.


Az ilyen fajta férfi néző, pedig jobban érzi magát, ha azt látja a vásznon hogy ez hozzá hasonló külsejű férfinek is lehet nagyon szép nője. Ettől jobban érzi magát. Jobban tetszik neki a film, jobban ajánlja a barátainak, pozitívabb kritikát mond róla, stb. (Nyilván nem azt mondom hogy minden férfi ilyen, minden férfi megvezethető, de ha csak a 100 millió ilyen férfiből aki megnézi a filmet, már 5 millióra hatással van ez, az már nagyon sok extra pénzt jelent a filmkészítőknek)

2016. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint a Pancser Police-ban (The Other Guys) Will Ferrel felesége, Eva Mendes?

Bár W.F. pont nem kövér, de azért az vicces volt, ahogy beszélt róla :)

2016. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen filmeket, annyit tudok rajta röhögni :D

Egyébként, Eva Mendes? Húha, arra nincsenek szavak, ha érted mire gondolok ;) :D

2016. máj. 15. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, pedig nő vagyok ;)

Számomra Eva Mendes testesíti meg a NŐ-t, annyira tökéletes, hogy utálnom kellene, de nem megy :D

2016. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből rosszra gondolni :D

Csak arra céloztam, hogy Eva Mendes gyönyörű nő, az biztos :)

2016. máj. 16. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülye egy kérdés. Mellesleg Eva Mendes sem egy hájpacnival van együtt...
2016. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak a sorozatokra jellemző (Férjek gyöngye, Jim szerint a világ, Szívem csücskei). Egyszerű, bevált formula. (egyébként csalóka a dolog, szerintem ezen sorozatok pasijai sem annyira rosszak, csak ha egy nő vékony, és kicsit dekoratív, akkor az már általában tetszik a férfiaknak, vagyis jó nőknek titulálják ezért őket. attól még, hogy egy férfi kövér, még nem feltétlenül lesz rossz pasi.)


A filmekben általában jó pasi + jó nő felállás dominál.

2016. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!