Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek tetszenek a kigyúrt,...

Nektek tetszenek a kigyúrt, izomagyú, tetőtől-talpig kitetovált emberek?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy menőnek érzik magukat, de félelmetesek is. Nekem se férfiba meg nőbe nem tetszik.
2016. szept. 16. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Sajnálom őket, mert a lélek kivetül a külsőre, önbizalom hiányosak és képességeik fejlesztése helyett külsőségekben próbálnak meg kitűnni.
2016. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
+ buta
2016. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
A kigyúrt izomagyú pasik nem jönnek be, a tetoválásokat viszont nagyon szeretem.
2016. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van ilyen ismerősöm. Bár ha az izomagyú pejoratív, akkor nem. Szóval van olyan ismerősöm, aki nagyon izmos, tetovált, ránézésre akár félelmetes is lehet idegenek számára. De aki ismeri, az tudja, hogy jólelkű, jószívű.

Szerintem az a szomorú, ha valaki ránézésre, rögtön megítéli és elítéli a másikat.

2016. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem undorítóak!
2016. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Kigyúrtak igen, tetováltak nem.
2016. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Kigyúrt izomagy NO, tetőtől talpig kitetovált YES.
2016. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Számomra ők halmozottan sérültek.

Én jobban szeretem az olyan embereket, akik inkább az elméjüket pallérozzák, az izomagyúaknak erre nincs igényük. A tetoválást alvilági, gusztustalan, igénytelen dolognak tartom, hihetetlenül ocsmány. Szóval akire mindkettő jellemző, az végképp a béka feneke alatt van nálam. Egy ilyen sincs az ismeretségi körömben, nem akarok ilyen alantas emberekkel érintkezni.

2016. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Visszataszítóak mind. Legyen akár csak egy pici tetoválása, nekem az már nem jön be.
2016. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem tetszik, mondjuk úgy, hogy egyáltalán nem bizalomgerjesztő. Néha sajnos kénytelen vagyok "szóba állni" velük, ügyfelek között nem lehet különbséget tenni. De magánéletben nagy ívben kerülöm az ilyet.
2016. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!