Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy ekkora mocsok egy lány? Szó nélkül lelép ismét.

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 4 hónapja megismerkedtem itt egy lánnyal. Egy kérdésre reagálva írtam neki, nem gondoltam akkor, hogy ez lesz belőle. Rövid időn belül egymásba szerettünk anélkül, hogy láttuk volna egymást. Én legalábbis nagyon megszerettem, ő lehet csak hazudott végig. De akkor ezt állította és úgy tűnt, hogy igaz is. Nagyon sokat beszélgettünk, szinte mindent megosztottunk egymással (legalábbis én igen), de egyre inkább kiderült, hogy ő nem fog egykönnyen megnyílni. Nem mondott magáról semmi konkrétat, pedig én elárultam pár dolgot, hátha ez bátorítja, de nem. Amikor szóba hoztam kitért előle, mindig volt valami fontosabb problémája és nem akart még egy kapcsolatba is belebonyolódni, vagy

éppen azt mondta úgy sem tetszene nekem, fél, hogy mi lesz ha megtudom ki ő, biztos nem beszélnék vele többet stb. Hazudott is olykor, hogy félrevezessen, mert ugyanabba a suliba járunk és benne van a pakliban, hogy láttam már/vannak közös ismerőseink és rájöhetek ki lehet. De ennek ellenére minden szép és jó volt. Aztán hol én, hol ő egyre többet akadtunk ki. Nekem elegem volt, hogy sehova nem halad a kapcsolatunk, ő folyton azt bizonygatta magának, hogy nem szeretem őt és csak szórakozok vele, hitegetem, miközben a bulikban lefekszem a csajokkal, ilyenkor elhordott minden patkánynak és r***déknak, aztán egyik percről a másikba ismét szerelmet vallott. Kicsit borderline ő is, én is.

Aztán miután meséltem neki az egyik esti buliról, szó nélkül lelépett. AKkor nem tudtam miért, mert nem jelezte előre, csak törölte magát. Nagyon nehezen viseltem, mert akkor pont a legjobban voltam szerelmes és nem tudtam mire vélni. De pár nap múlva kiszúrta az egyik kérdésemet és írt nekem. Azt mondta megbánta, hogy törölte magát és soha nem akar elveszíteni, szerelmes belém, nem bírta hiányomat, szüksége van rá stb. stb. Egy ideig minden folytatódott a régi kerékvágásban, de egyre több lett az összetűzés a régebbi okok miatt. Ekkoriban már egyre kevesebbet írt, mindig talált valami kifogást, amiért nem ért rá, de semmi jele nem volt, hogy már ne akarna tőlem semmit, rá is kérdeztem, hogy akkor hagyjuk-e, nem lesz belőle semmi, de mindig hárított, hogy most csak épp elfoglalt, de ugyanúgy szeret, és majd jobban meg fog nyílni, és biztos lehetek benne, hogy csak képzelgek afelől, hogy távolodik tőlem és elege van.

A végére már csak napi 1-2 üzenetet kaptam tőle, miközben az elején még 5 percenként. Pedig én írtam mindig. Múlt héten pedig ismét felszívódott, mindenféle magyarázat, ok, indok és jelzés nélkül. Ez sem volt számomra épp kellemes, lévén nem tapasztaltam előjelét, nem szólt semmiről. Lehet ennyire g**inctelen, hogy ismét szó nélkül itt hagyott, miközben folyamatosan bizonygatta, hogy még mindig szeret és nem akarja befejezni a velem való kapcsolatát. Nagyon buta voltam, hogy ilyen mélyre másztam ebbe a kapcsolatba, pedig tudtam az elején, hogy nem lesz belőle semmi, sosem fog összejönni velem. Pedig én személyes adatokat megosztottam vele, képet küldtem, minden volt. Sosem mondta, hogy nem tetszenék neki vagy valami baja van velem, a személyemmel, pedig rá is kérdeztem többször, mert nem vagy az a lányok ideálja.. De jó érzés volt, hogy érdeklődik irántam egy lány és foglalkozik velem, tudok vele beszélni és reménykedtem, hogy mégis lehet valami. De nem lett. De kellett ez a csalódás, hogy többé ne menjek ilyen játszadozásba bele. Kellemetlen amikor ilyen véget ér. Én nem haragudtam volna rá, ha megmondja csak szórakozott, nem akar tőlem semmit és le fog lépni, utaltam is rá, hogy nyugodtam elmondhatja, megértem. De ő egy ilyen patkány húzást választott, hogy szó nélkül eltűnt ismét, hogy ne kelljen magyarázkodnia nekem és a lehető legjobban megbántson engem. Lehet szándékosan, hisz tudta, hogy ha elmondaná, akkor nem lenne számomra ilyen bántó,

így viszont kijátszotta az egyetlen kártyát, amivel igen. Lehetséges, hogy végig ez volt a terve, ez a betegessége, hogy magába bolondít valakit és utána eltűnik? Mert már beszélt itt előttem is egy fiúval, akihez szintén hasonló

szálak fűzték és valami rejtélyes módon annak is vége szakadt.



Hosszú lett, nem fogjátok sokan elolvasni. Ha mégis, legalább segíthetek valakinek, hogy megkímélje magát egy ilyen csalódástól, lehet pont vele akadna össze és lenne az új "szerelme" akivel szórakozhat hónapokig. Ha esetleg ő is olvasná, az lenne a slusszpoén a történethez:)


2015. aug. 17. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
pontosabban görény, nem mocsok
2015. aug. 17. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Írd meg privátban az itteni nevét, talán ismerem.
2015. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Micsoda love story.:D
2015. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugye? Elég érzelmi nyomorult vagyok, hogy ilyenekre szorultam, de ez volt az utolsó.
2015. aug. 17. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy félreértetétek egymást?
2015. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp tisztáznia kellett volna mielőtt lelép. Alap ember dolog.
2015. aug. 17. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
ez a felnőtt kategória. szerintem ezt a tinibe szántad
2015. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott: biztos lány volt??? :) Simán lehettél egy tizenéves hülyegyerek játéka
2015. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szerelem, az egyszer biztos.
2015. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz tininek lenni, hogy egy nő ilyet tegyen.
2015. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!