Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy ne a...

Mit tehetnék, hogy ne a hétvégén járjon mindig az eszem?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 16 éves.

Elkezdődött az iskola, és már annyi motivációm sincs a tizenegyedikhez, mint a tizedikhez volt.

Egyszerűen nem tud érdekelni. Hallom az 'ezen múlik a jövőd' meg szokásos sablonszövegeket, de nem érzem ennek a súlyát. Nem foglalkoztat, hogy mi lesz velem 5-10 év múlva.


Minden hétköznap csak azért csinálom, amit muszáj, mert tudom, hogy nem sokára itt a péntek/szombat. Ilyenkor általában szétcsapom magam a barátaimmal (rosszabb esetben be-algopyrinezem magam (ez annyiból áll, hogy beveszek párat, és enyhe álmosító hatása miatt jól tudok aludni)).

A héten nagyon megijedtem magamtól, mert pánikrohamom lett (erőteljesen az öngyilkosságon gondolkodtam), amiatt, hogy egy betervezett bulit át kellett tolnunk jövőhétre, pedig egész héten arra vártam.

De ehelyett eltudtam menni haveromhoz betépni, ami (mivel megvagyok fázva és augmentint/algopyrint szedek) elég rosszul sült el. Hánytam és ma délig kb azt sem tudtam, hogyan maradjak életben.


Ettől függetlenül kicsit megnyugodtam tőle, de már most nagyon várom a jövőheti bulit és a sulit úgymond csak túlélni próbálom.


2016. szept. 17. 16:25
 1/1 anonim válasza:
Máshogy nem tudod lekötni magad? Én kb ugyanígy érzek, semmi nem érdekel, csak én sorozatot nézek állandòan. Próbálok koncentrálni a sulira, meg azzal törödni ami érdekel. Te is próbáld valamivel lekötni magad. Nem kell, hogy iskolával kapcsolatos dolog legyen. Csak keress valamit ami érdekel, és az agyadat használod, nem csak úgy van a fejedben. 15L
2016. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!