Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőkről, akik visszaélnek a helyzetükkel?

Figyelt kérdés
A külsejük miatt kapnak meg, jutnak dolgokhoz, úgy hogy komolyabb erőfeszitést nem tettek érte, nem kaptak alázást, nem kellett minden erővel vért izzadniuk hogy elérjék, igy első sorból pihepuha párnán nézik végig hogy probálkozik a tucatnyi szerencsétlen hapsi, válogatnak, jót szórakoznak rajta és ezek a nők lenézik levegőbe veszik kiröhögik a férfiakat, osztják az észt, és még kedvükre javukra formálnák az egész dolgot.
2016. szept. 17. 22:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem is vártam mást, mint erőszakot, meg "ha itt lennél" fenyegetőzést.

Keresgesd nyugodtan a kérdéseimet, egyet sem fogsz találni, legalábbis nem olyat, amiben hisztizek és másokat mocskolok.

Mit érsz azzal, ha letiltassz? Én nem szoktam privátban zaklatni másokat, az biztos a te módszered.

2016. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Aztmondod nem szoktál?
2016. szept. 17. 23:14
 23/33 A kérdező kommentje:
Szerintem neked ilyen bombanős mániád lett, menj pszichológushoz ember!;D
2016. szept. 17. 23:15
 24/33 anonim ***** válasza:

Küldtem egy üzenetet neked. Csak éppen azt nem tudjuk, hogy mi volt benne. Aztán belinkelsz egy kérdést, amit ezer éve töröltek. Nem tudom, hogy ez mit bizonyít, de biztos igazad van...

Ha nekem doki kell, mert hetente odaírom, egy nőgyűlölő kérdéséhez, hogy bombanő, akkor te a rendszeres rinyálásod és mocskolódásod miatt lobotómiát érdemelnél.

2016. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Következő neved mi lesz? várjál kitalálom paraszt barna lovon?. Hát öcsém most jol beszoptad itt a magad bizonygatásával, szerintem itt aki olvassa ezt, annál a népszerüséged lejjebb esik az biztos. Ennyit erről! legalább ne állits olyat ami nem igaz!
2016. szept. 17. 23:23
 26/33 A kérdező kommentje:
"Én nem szoktam privátban zaklatni másokat, az biztos a te módszered." Te mondtad.
2016. szept. 17. 23:24
 27/33 anonim ***** válasza:

Akkor másold már be légyszi a többi üzenetet, amiben zaklattalak. Vagy az, hogy küldök valakinek egy linket egy kérdéshez, az már zaklatás?

A következő nevem ugyanez lesz, csak az "e" betű elé fogom tenni az ékezetet.

2016. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Okos nők. Én is kihasználnám a helyzetem egy ilyen nő helyében. Ez olyan mintha eléd raknának egy finom pizzát amikor éhes vagy, és más pedig leszid ha elfogadod.
2016. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem épp az, a lényege, oké megkapja a pizzát, de még vissza is él vele és dicsekszik, számon kéri egy csövestől hogy ő miért nem eszik pizzát.
2016. szept. 17. 23:46
 30/33 anonim ***** válasza:

Azt nem veszed észre, hogy ezt nem tehetnék meg, ha nem lennének férfiak, akik ezt hagyják. Ha a férfiak azt mondanák, nem fizetek egy feszes popsiért hatalmas összegeket, a nők sem tudnák ezt csinálni.


De a pasik döntötték el, hogy ez érték, és fizetnek érte. Ha lekakilnák a ciciket, dobálhatná magát a sok csajszi össze-vissza, senkit nem érdekelne.

2016. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!