Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen?

Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm még nyáron megváltoztatta a profilképét és azóta folyamatosan jelölik, sorra jönnek az üzenetek és minden képén 100 körül jár a like. (Normális képeket tett ki.) Valamelyik túl is lépte a 100-at. Mostanában nagyon egoista lett. Dicsekszik a likejaival, meg hogy mennyien jelölik meg képeken és a kommentek meg az üzenetek. Nincs semmi baj, mert a barátságunk nem változott, csak már nagyon zavaró. Hülyeségnek Gondolom, de nem zavarna, ha nekem is annyi likeom, kommentem, jelölésen és üzenetem lenne. Mit csináljak, mert már nagyon zavaró!

2016. szept. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szenvedj az irígységtől. Rossz érzés ha a barátod népszerű te pedig nem, igaz?
2016. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmit. Ő nagyon jó úton halad, hogy r**** legyen. Aztán majd szépen mindenkivel leáll, a normális srácoknak meg majd nem kell ilyen k***
2016. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahahahahaha és én anélkül szerzek 500 lájkot minden képemre, hogy bármennyire is népszerű lennék.

Szar a barátnőd :3

2016. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!