Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert szerintetek nem...

Puzsér Róbert szerintetek nem idegbeteg egy kicsit? Igazából nem tűnik agresszívnek és egyet is értek vele szinte mindenben, de ahogy kiabál.

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neurotikus.

Nem volt könnyű gyerekkora.


[link]

2016. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem o csak szimplan egy senkihazi szr alak :)
2016. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nincs vele semmi baj, és jó ember.

Ítéld el azért mert más hangnemben beszél.

2016. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
soha nem ítéltem el emiatt csak furcsálltam.
2016. szept. 19. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
nekem csak az fura,hogy nem láttam még nővel.
2016. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Van egy lökete az biztos, de rengeteg jó meglátása is.
2016. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 b_smart válasza:
100%
Különleges egyéniség, az biztos. A nagy személyiségek mindig megosztóak, mivel nem azzal vannak elfoglalva, hogy megfeleljenek a környezetüknek.
2016. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem teljesen más a ,,médiaszemélyiség" Puzsér, és a ,hétköznapi" Puzsér Róbert. Bár erre ő maga is reflektált többször is különböző interjúkban, nemrég személyesen is megtapasztaltam ezt. Dedikáláson találkoztam vele, elképesztően kedves, mosolygós ember, az aranyos a legtalálóbb kifejezés rá véleményem szerint. Én magam is meglepődtem rajta, pedig intenzíven követem a munkásságát.

23/L

2017. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Érdekes, azon a dedikáláson én is voltam, viszont én egyáltalán nem lepődtem meg a viselkedésén. Egyrészt ugyanolyan szenvedélyesen nyomta, mint ahogy pl. az Apukon szokta, másrészt meg eddig se gondoltam, hogy ne tudna kedves lenni.
2017. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9. Jó ezt hallani. :) Sajnos nekem korábban még nem volt alkalmam személyesen/élőben találkozni vele, csak a képernyőn követtem, illetve az írott publikációit. Az Apukat is csak a Youtube-on tudtam követni.

Nyilván gondoltam, hogy tud kedves lenni, de teljesen más volt személyesen megtapasztalni mindezt.Na meg a kedvességtől eltekintve is sokkal távlságtartóbbnak képzeltem (kb. olyannak, mint FAM volt a dedikáláson - bár ő is közvetlen volt, de azért nem annyira mint Puzsér).

2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!