Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány évesnek néznétek ezt...

Ti hány évesnek néznétek ezt a lányt? (link)

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem találjátok ki, úgyhogy elárulom. A lány 21 éves. Csak szerintem furcsa? Márhogy nem zavar de durva.



Szóval:

[link]

[link]

[link]



2016. szept. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Filterek... filterek mindenhol. Én is tudok addig mesterkedni, míg az összes arcvonásomat "kisimítom" és a fotóim alapján tán' még édesanyám sem ismerne rám.
2016. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
#1-nek igaza van.Max 12 évesnek nézném.És az a cosplay amiban Taiga a Toradora-ból,hát összetört bennem valahol egy világ..(A kedvenc animém és karakterem.Szóval ezt a látványt gyorsan el kell felejtenem...)
2016. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezeket a képeket photoshoppolják.
2016. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyáltalán erről a bolygóról való? :D
2016. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arcra 7-8 évesnek.
2016. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ja, hát ázsiai. Róluk nem lehet kitalálni, ugyanúgy néznek ki sokszor a 12 évesek meg a 40 évesek is. Rá is ennyit tudtam volna tippelni, hogy 12 és 40 között. Az egész kultúrájuk furcsa, szerintem elég beteg, hogy ennyire vonzódnak ott a gyerekes külsőhöz, hogy felnőtt nők mindent elkövetnek, hogy kislányokra hasonlítsanak.
2016. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10-12
2016. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!