Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden olyan ember akit...

Minden olyan ember akit hosszú időn át zaklattak az iskolában, munkahelyen beteg lesz?

Figyelt kérdés
Szorongásos zavarok, depresszió, vagdossa az ereit, félni fog az emberektől.
2016. szept. 21. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Valszín kihatással lesz a többi szociális közegére is. De vannak remek szakemberek, akik ebben tudnak segíteni
2016. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Van, akit megedz, megerősít a dolog és utána jöhet bármilyen akadály az életben, emelt fővel veszi azokat. Én például ilyen vagyok.
2016. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Mindenki mashogy reagal ra

Pl engem mindig basztattak, de sose erdekelt

Egeszen mas okbol lettem depresszios

Ez olyan, hogy elore nem lehet tudni, hogy kit mennyire viselnek meg a dolgok

Lehet h te ebbe betegszel bele, a masik meg olyanba, ami neked meg se kottyan

Eleg osszetett dolog ez emberi psziche.

2016. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez hülyeség, engem 1 éven keresztül baxtattak. Sulit váltottam, beláttam a viselkedésbeli hibáimat, vettem magamnak új, nem ciki ruhákat (a tinédzsereknek ez nagyon fontos), így már befogadtak a suliban, minden nagyon jól alakult.

Az nagyon rossz volt, amikor szemétkedtek velem, de tanultam belőle és beláttam, hogy 15-16 éves korban mi az ami ciki és szekálni fognak érte. Illetve önsegítő könyvekből azt is megtanultam, hogy hogyan kell az emberekkel jól kommunikálni.

2016. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem így alakult.

A következő sulimban tiszta lappal indultam, lettek barátaim, és felengedtem.

Most sem okoz gondot, hogy kapcsolatot teremtsek más emberekkel (ez a szakmám), viszont nem veszem a szívemre, ha valaki épp bunkó, vagy beszól. Volt már rosszabb...

2016. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem, én például az ellenkezője vagyok. Egész oviban, általános iskolában kb 5.ig cseszegettek, szemétkedtek velem. Akkoriban az egy évvel fiatalabbakkal tudtam csak összebarátkozni, meg ha nyaralni voltam, akkor. Aztán kb 6.ban elkezdtem másmilyen lenni, visszaszóltam, ha kellett, verekedtem is lány létemre. 8. végére már rendben volt minden, csak még visszafogottabb voltam, aztán elkerültem koleszba, ott meg kinyílt a világ. És azóta egyre erősebb vagyok.
2016. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez forditva szokott lenni. Akin latszik hogy szorongasos, depresszios azt szoktak zaklatni, kikozositeni. Nyilvan nem tesz jot az embernek ez de a problema 99%-ban elotte is meg volt.
2016. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rám ez tökéletesen igaz...
2016. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Engem baxtattak 6-7 évig folyamatosan, minden nap.

Emiatt utáltam az egész iskolát, és mindent ami azzal kapcsolatos. Úgy mentem be, hogy ideges voltam, és vártam mikor fognak belém kötni újra. Magamban el volt tervezve hogy nyírom ki őket, de ugye az nem lenne törvényes, és ismét engem csesztetnének miatta... A mai napig kinyírnám azokat, akik valaha valami rosszat tettek bárkivel. Senkiben nem bízom, csak a nőkben.

2016. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Csatlakozom, engem is hosszú időn át szekáltak, aztán gimibe mentem és elmúlt, azóta is boldogan élem az életemet. Ideges vagyok nagy tömegekben, de az egyébként is így lett volna lehet, és most már nem haragszom azokra se, akik szekáltak.
2016. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!