Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet boldogan élni,...

Hogyan lehet boldogan élni, ha mindig szomorú és kedvetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Minden napom igy kezdödik s igy végzödik!Nagyon nehéz,borzasztóan fájó.Nincs semmi és senki akinek fontos lennék.

Miért büntet az élet?!:((



2016. szept. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol élsz? Mit csinálsz?
2016. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Először is: szeresd magad! Nem számít ha azt érzed hogy senki nem szeret, TE szeresd magad, nézd meg hogy mi tetszik rajtad, milyen jó tulajdonságaid vannak, ha szeretnéd, írd össze őket, és jöjj rá, hogy te egy nagyon értékes és szerethető ember vagy! Ha te szereted magad és eléred, hogy jól érzed magad a bőrödben, akkor hidd el, az emberek is szeretni fognak téged! Sok ember szereti a vidám, pozitív embereket, mert jó társaságok.

Szóval legyél te is vidám, szeresd magad, mosolyogj sokat, legyél tisztában azzal hogy te igen is szerethető ember vagy, szeresd magad, és az emberek is szeretni fognak. :)


Én is átéltem amit te, pontosan tudom milyen érzés. De én rájöttem, hogy a saját gondolataim "öltek meg", ugyanis a gondolataimban nekem is mindig az járt hogy "engem senki nem szeret", "én semmit nem érek", amitől persze nagyon szomorú és depressziós voltam. Aztán besokalltam, és rájöttem hogy változtatnom kell. Kezdtem megszeretni magam, észrevettem magamban a jót, és hogy szerethető vagyok, egyre vidámabb lettem és sokkal jobban éreztem magam, így az emberekkel is nagyon jól elbeszélgetek, viccelődöm, és jól érzem magam. :)


Tehát a kulcs: SZERESD MAGAD! :)


18/L

2016. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!