Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan teltek a napok? Hogyan...

Hogyan teltek a napok? Hogyan telt a várakozási idő? Félek, nincs étvágyam, kedvetlen, szomorú vagyok! Bal oldali petefészek ciszta miatt laparoszkópi+ha már ott vagyok átjárhatósági műtétem lesz!

Figyelt kérdés
Laparoszkópi+átjárhatósági műtétem lesz 30.-án!Félek,mert 4 évvel ezelőtt már volt egy műtétem,laparoszkópiának indult és a műtét közben kiderült a baj,ki kellett venni a jobb oldali petefészkem,petevezetékem!
2014. máj. 20. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegény fél, valoszínű azért irja ki ennyiszer....végül is erre valo ez az oldal nem??? Es hát sok nyugtató választ nemkapott... Es mivel rossz tapasztalata van, mert mar atesett egy ilyen muteten es sajnos nemjol vegzodott, ezert attol fel h kiveszik a masik petefeszkét is, ami azt jelenti h soha nemlehet majd babàja... Nemtudom, nemlehet konnyu azert ilyen helyzetben lenni... En csak annyit mondanék... Sok szerencsét és szoritok nagyon h minden rendben menjen... De ne idegeskedj, azzal nemsegitesz:-(((
2014. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Az egyik kérdésedre már válaszoltam, most sem tudok mást mondani: ne engedd kivenni és kész. A te tested, a te jövőd forog kockán. Ha pedig a kórház, vagy a doki nem elég felkészült, hogy nyugodt szívvel rábízhasd magad, ha nem tudják megígérni, hogy megmarad a petefészked, keress másikat. Biztos vagyok benne, hogy képesek rá valahol (itt az országban is!!!), csak meg kell keresni őket. Állj ki magadért, nem tehetetlen báb vagy csupán az orvosok kezében! A műtétig pedig próbáld elfoglalni magad, most már jó az idő, sétálj, vagy csinálj olyat, amit szeretsz.

Csak egy dolgot ne tegyél: hogy a gép előtt ülsz, és ezen pörgeted az agyad. Sajnos mi nem fogunk tudni megnyugtató választ adni, mindegy hányszor, hányféleképpen teszed fel a kérdést.

Fel a fejjel, és tegyél magadért! Meg kell erősödnöd, ha egyszer anya akarsz lenni!

2014. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!